Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Adalar halı tamiri

Adalar halı tamiri

Kilimcioğlu ailesi olarak son derece kaliteli hizmet anlayışına sahip ve yüksek teknolojide deneyimli ekip ile hizmet sunmaktayız. Bu yüzden Adalar halı tamiri ve yıkama işlemlerinde tercih edilen bir ekibiz.

İnsanların çoğu halının hijyenik olmasının değerini ve önemini anlamayabilir. Aynı zamanda yadigâr kalan dedelerimizin ve atalarımızın bıraktığı halıları da önermenin ne kadar mühim bir uğraş olduğunun farkına varmaz. Oysa Adalar halı tamiri alanında yaptığımız hizmetler ile büyük çaba sağlayarak kendimizi ve sizin halılarınızı çok daha değerli kılmaya çalışıyoruz. Yıllardır birçok nesilin üstünden geçtiği halıları ilk günkü haline getirmenin verdiği mutluluk ile işimizi aşkla yapıyor ve bundan keyif alıyoruz.

Adalar halı yıkama ve tamiri işleminde sizden almış olduğumuz her halıyı ayrı ayrı inceleyerek hepsine aynı özeni veriyoruz. Ekip olarak birbirinden değerli ve profesyonel insanlar ile beraber çalışıyoruz.

Halı tamiri işlemi nasıl yapılır?

Halıyı tamir etmek ve bunu eski haline getirmek aslında bizim için bir sanat. Bu sanatla uğraşırken de son derece keyif aldığımız doğrudur. Yıllardır beklettiğiniz ve bir türlü onarmaya cesaret edemediğiniz halılarınız olabilir. Adalar halı tamiri ile tamir ettirmeye karar vermeniz en doğru seçim olacaktır. Tamir işleminden sonra aldığınız da yenilenmesine karşı olan şaşkınlığınız bize işimizi ne kadar iyi yaptığımızı hatırlatıyor.

Adalar antik halı yıkama ve tadilatı işlemleri için öncelikle birçok insanın kararsız kaldığını tahmin edebiliyoruz. Hatta yadigâr kalan halıyı bir başkasına emanet etmek istemediğini söyleyebiliriz. Ama biz bu antik halılarınızın değerini bilerek davrandığımız için sizin halınızla kurduğunuz bağın farkında olarak son derece titiz davranıyoruz. Halınızı büyük bir inceleme sürecinden geçiriyoruz. Bu süreçten sonra da eskisinden de güzel olan halılarınız böylece uzun yıllar boyunca daha saklanabilir duruma geliyor. Sizin çocuklarınıza hatta torunlarınıza kadar gösterilebilecek bir durumda oluyor. Adalar halı tamiri anlamında bu anlamda iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Sadece antik halılar diye düşünmenize de gerek yok. Aynı işlemleri son derece küçük parçalar yani kilimler için de uygulayabiliyoruz. Adalar kilim yıkama ve tadilatı işlemlerinde yine inceleme sürecinden sonra parçanın dokunma süreci ve sonrasında da saçak tamiri kısmına geçiliyor.

Halı yıkama işleminin incelikleri nelerdir?

Halı yıkama işleminde en büyük inceliğin doğru ürünleri doğru halıya uygulamak olduğunu söyleyebiliriz. Yani bir halıyı yıkarken ona sürdüğünüz şampuanın doğal olup olmaması önemlidir. Bizler ise oldukça doğal sabunlar kullanarak Adalar halı tamiri ve yıkama işlemini yapıyoruz.

Aynı şekilde Adalar halı leke çıkarma işlemi için de geçerlidir. Hangi lekeye nasıl bir ürün kullanılacağını bilmek işin uzmanları tarafından bilinen önemli detaylardır. Bu nedenle biz de Kilimcioğlu olarak doğru bir ekiple çalışmanın vermiş olduğu öz güveni yaşıyor ve müşteriyi memnun ediyoruz.