Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Arnavutköy halı tamiri

Arnavutköy halı tamiri

Halı tadilatı yaparken birçok firma halıların ruhuna ve yanık kısımlarına önem vermez. Oysa ki Arnavutköy halı tamiri işleminde firma olarak işlemin kalitesine ve ruhuna son derece önem veriyoruz. Sizin halınıza verdiğiniz değer ve önem bizim işimizi yapmamız için bizi kamçılayan bir etken olmaktadır. Bizler halıları ruhlarına göre ilk günkü hallerinde size teslim ediyor ve bundan son derece de memnun oluyoruz.

Halının hem hijyenik olması hem de çoğumuz için elde ettiği manevi değerden dolayı ilk günkü gibi görünmesi son derece önemli. Bu nedenle de Arnavutköy halı yıkama ve tadilatı işlemlerini hem hijyenik ortamlarda ve ürünlerle hem de işinde uzman kişilerce gerçekleştiriyoruz.

Birçok ürünü yıllarına göre ve dokusuna göre şekillendiriyoruz. Aynı zamanda Arnavutköy halı tamiri ve leke çıkarma işlemlerinde de hiçbir sıkıntısız servis hizmetimiz ile ürününüzü size geri veriyoruz.

Halı tamir işlemi nasıl yapılır?

Halınızı tamir ederken öncelikle halınızın kaç yılından beri olduğu, nasıl bir değere ve nasıl bir yıpranmışlık payına sahip olduğunu buluyoruz. Bu oranı hesaplamak çok önemli. Çünkü buna göre halınıza uygulanacak işleme karar veriliyor ve malzemeler hazırlanıyor. O nedenle Arnavutköy halı tamiri işlemi için ilk aşamanın inceleme olduğunu belirmek normaldir.

Diğer bir önemli işlem ise dokuma işlemidir. Buna parçanın dokunması deriz. Bu işlemi yaparken de halınızın antik değerinin olup olmaması çok önemlidir. Çünkü eskiden beri var olan halılarda kullanılan ip ve dokuma şekli bambaşka olabilir. Doğallığını bozmamak adına da bu dokuma şekline ve ipe bağlı kalınmalıdır. Bu da elimizde çok fazla dokuma şekli bilen elemanlar ve renk seçeneklerine sahip dokuma ipleri mevcut demektir. Arnavutköy antik halı yıkama ve tadilatı işlemi için piyasadaki en yeterli teçhizata sahip firma olduğumuzu da belirtebiliriz. Bu nedenle şirket olarak geliştirdiğimiz politikada doğru gözlem ve doğru ürün uygulamak yatar.

Arnavutköy halı tamiri işlemi için yapmamız gereken dokuma işlemini mevcut ürünlerimiz ile gerçekleştirmektir. Buna bağlı olarak son olarak da saçak tamirini yaparız. Saçak tamirinde ürünü tamir ettiğimiz zaman halınız ilk haline dönüşür ve bu değişim bile sizi son derece şaşırtabilir. Arnavutköy kilim yıkama ve tadilatı işlemlerinde de yukarıda bahsettiğimiz yöntemi uygularız.

Halı yıkama işleminin incelikleri nelerdir?

Hangi dokuya sahip halı nasıl temizlenir sorusuna doğru yanıt vermek çok önemlidir. İşte bu soruya en doğru yanıtı veren uzman ekibimizdir. Arnavutköy halı tamiri ve yıkama anlamında son derece doğal ürünleri kullanmaktayız. Doğru dokumaya sahip halılara uyguluyor ve temizleme işleminde yüksek teknolojili makinalar kullanıyoruz.

Arnavutköy leke çıkarma işleminde de yine teknolojiden yararlanıyor ama yılların tecrübesiyle bu teknolojiyi harmanlayarak size kaliteli hizmet sunuyoruz.