Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Ataköy halı tamiri

Ataköy halı tamiri

Halı hastanesi olarak geçen bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz için; Ataköy halı tamiri ve yıkama işlemlerinde aldığımız halılarınızı ilk günkü yeniliği ile orijinalliğini bozmadan size geri veriyoruz. Üstelik bunu yaparken bu hizmeti hızlı yapmaya da gösterdiğimiz özenden sizden oldukça olumlu geri dönüşler aldığımız da doğrudur.

Halı tamiri ve Ataköy halı yıkama işini ciddiye almayanlar halıların ne kadar değerli olabileceğinin de farkında olmayan insanlar. Birçok insan için hem hijyenik hem de şık olması gereken halılar aynı zamanda antik bir değer de taşıyor olabilir. Zaten bu nedenle antik anlamda değerli olan halıların tamir edilmesi gereken yerleri varken bile güven duyulmadığı için tamir edilmekten sakınılabilir. Oysa ki biz antik halıların orijinal hallerini bozmadan onları onarmayı büyük bir ustalık ile yapıyoruz. Bu nedenle Ataköy halı tamiri anlamında parmakla gösterilen firmayız da diyebiliriz.

Halı tamir işlemleri nasıl yapılıyor?

Halı tamir edilirken halıyı iyi anlamak son derece önemlidir. Çünkü her halının ayrı bir dili, dokuma şekli, ipi, rengi, yılı ve kullanım oranı ile yıpranma payı vardır. Bu aşamada da Ataköy halı tamiri için analiz yapmak çok önemlidir. Bu analizler sonucunda kullanıcıların halılarına nasıl bir işlem uygulanması gerektiğine karar verilir.

Ataköy antik halı yıkama ve tadilatı işlemlerinde ki incelemeden sonra gelen dokuma işleminde doğru rengi ve doğru ipi yakalamak önemlidir. Çünkü sayısız ton aralığı vardır. Sizin halınızda ki rengin hangi tonda olduğunu bilmek bir uzmanlık işidir. Ekibimiz profesyonel insanlardan oluştuğu için uygun malzemeler ile halınızın tamir edilmesi gereken kısma en çok gidecek rengi ve ipi bulacaktır.

Ataköy halı tamiri işlemi için birçok insan antik halılarını vermekten kaçınır ve daha küçük parçalar vermeyi tercih eder. Çünkü antik halıların tam olarak tadilatının yapılamayacağını düşünür ve yapılsa dahi özgünlüğünü yitireceğini düşünebilir. Oysa ki Ataköy kilim yıkama gibi küçük işlemlerde ve antik halı tadilatı gibi işlemlerde de ürüne göre hizmet veriyoruz. Hiçbir ürünün özelliğini bozmamaya son derece özen gösteriyoruz.

Halı yıkama işleminin inceliği nedir?

Halı yıkama işlemlerinizi de yine yukarıda anlattığımız gibi son derece özenle yapıyor ve yine servis hizmetimizden de bu kısımda yararlanabiliyorsunuz. Halı yıkamayı güvenilir ürünler ile yapıyoruz. Halınıza herhangi bir zarar vermiyor ve Ataköy halı tamiri ve yıkama için getirdiğiniz halısını ilk alındığı gün gibi teslim ediyoruz.

Ataköy leke çıkarma işlemleri için de çıkmayacağını düşündüğünüz birçok lekeyi yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz sorunu çözmektedir. Ürünlerimiz ile kolaylıkla çıkararak size yine ilk günkü yeniliğinde teslim ediyoruz diyebiliriz.