Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Ataköy halı yıkama

Ataköy halı yıkama hizmetimizden daha önce hiç faydalanmış mıydınız? Kilimcioğlu Halı Yıkama’ ya halı ve kilimlerinizi emanet ederek sizler de kaliteyi yaşayın! İstanbul’daki en eski halı yıkama ve tamir servisi olan firmamız, asırlardır bu topraklarda insanlarımıza halı ve kilim bakımında hizmet sunmaktadır. En büyük referansımız olan geçmişimiz, sizlere halı ve kilim konusunda ne kadar tecrübeli bir firma olduğumuzu da kanıtlıyor. Sizler de halı yıkamada en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bizlere halı ve kilimlerinizi emanet ederek siz de kalitemizi görebilirsiniz!

Ataköy halı yıkama hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz halı yıkama servisimiz halılarına uygulanan işlemlerde birkaç kriteri gözetmektedir. Bu kriterlere göre de gerekli halı yıkama uygulamalarını yapmaktadır. Halılarınız üzerinde yaptığımız analizlerimiz şu şekildedir:

  • Halılarınızda kullanılan malzeme: Halılarınız hangi malzemeden imal edildiyse o doğrultuda yıkama işlemlerini yapıyoruz. Böylece halılarınızdaki yıpranmayı sıfıra indirirken halılarınızın en ulaşılmaz noktalarına kadar inerek gizli toz ve mikropları da yok ediyoruz.
  • Halılarınızın yıpranma payı: Zaman geçtikçe her halı ve kilim de ister istemez yıpranmaktadır. Bir halı, ne kadar çok yıprandıysa o kadar çok narinleşir. Bizler de yıkama işlemlerimiz öncesinde halınızın yıpranma seviyesini belirleyerek ona göre çalışmalar yapıyoruz.
  • Halınızın üzerindeki leke türleri: Her lekenin aynı uygulamayla çıkması mümkün değildir. Lekeye göre hareket etmek gerekir. Lekenin türüne göre malzeme kullanarak halınızın gereksiz yere yıpranmasını engelliyoruz.

Kilimcioğlu Ataköy halı yıkamanın sunduğu halı ve kilim hizmetleri

Ataköy halı yıkama hizmetlerinin yanında halı ve kilimleriniz ile ilgili olarak daha birçok hizmetimiz mevcuttur. Halı ve kilimleriniz ile ilgili olarak yaşadığınız bütün problemlerde bizlere başvurabilirsiniz. Sunduğumuz diğer hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ataköy antik halı yıkama: Antik halı sahipleri, halılarını genelde temizleme işlemleri için kimseye teslim edemez. Kendince bir yol bulmaya çalışır. Bu yol da genellikle halı sahibinin kendi bireysel çabalarıyla yaptığı temizlik uygulamalarıdır. Bu uygulamalar, halı içerisinde yuvalanmış mikrop ve bakterilerin yok edilmesinde yetersizdir. Antika değerindeki halı ve kilimlerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Antika halı temizliğindeki tecrübemiz sizlere sunduğumuz en büyük referansımızdır.
  • Ataköy halı tamiri: Yıpranmış, deforme olmuş halılarınız var; fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yıpranma oranı ne olursa olsun bütün halı ve kilimleriniz için sizlerin hizmetindeyiz. Halılarınızın yıpranmış bölgelerine en uygun işlemleri yaparak onu orijinal haline kavuşturuyoruz.
  • Ataköy kilim yıkama: Oldukça büyük değere sahip kilimlerinizi kime yıkatabileceğinizi kara kara düşünmenize gerek kalmadı! Kilimcioğlu olarak bütün değerli kilimlerinizi en hassas uygulamalarla yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.
  • Ataköy halı leke çıkarma: Halılarınızdaki zorlu lekeler umudunuzu mu kırdı? En çıkmaz denilen halı lekelerinin de bir çözümü olduğunu Kilimcioğlu Ataköy halı yıkama ile tanışınca göreceksiniz!

Halı yıkamada işi profesyonel ellere bırakın!

Günümüzde halı yıkama sektörünün ihtiyaçlar doğrultusunda giderek büyümesi ve buna paralel olarak birçok amatör firmanın da ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu yüzden insanların halı yıkamacılara olan güvenini kırdı diyebiliriz. Özellikle; halı üzerinde gerekli analizlerin yapılmadan doğrudan basma kalıp yöntemlerle yıkama işlemlerinin yapılması uygun bir yöntem değildir. İstenilen sonuçların alınmamasının yanında halı ve kilimlerin tahrip olmasına da neden olmaktadır. Kilimcioğlu Ataköy halı yıkama servisi olarak bu işi profesyonel manada yapıyoruz ve halılarınızı da ilk günkü orijinalliğine kavuşturuyoruz. Asırlık bir tecrübeye sahip olan firmamız, sizlere İstanbul’daki en kaliteli halı ve kilim yıkama hizmetini sunmaktadır. Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.