Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Ataşehir halı tamiri

Ataşehir halı tamiri

Her gün evimizin içerisinde üstünde dolandığımız halılar hijyen anlamında da en çabuk kirlenen ve en sık mikrop bulaşabilen yerlerdir. Bu nedenle halı yıkama işlemlerine titizlikle yaklaşılmalı ve Ataşehir halı tamiri ve yıkama işlemi için profesyonel kişiler tercih edilmeli. Biz de bu alanda son derece iddialı isimleriz. Halınızı hem hijyen olarak hem de tadilat olarak son derece iyi bakacağımızı düşünüyoruz.

Tadilat işlemlerinde de yıkama işlemlerinde de işin ustaları ile çalıştığımız için uzmanlara bu alanda güveniyor ve müşterilerimize kalite standartlarımızı anlatıyoruz. Zaten bize gelen müşteriler de halılarını son derece güvenerek emanet etmektedirler. Ataşehir halı tamiri anlamında örnek gösterilen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Halılara iyi bakmak ve özen göstermek bir yana dururken, yıllardır saklanan ve hatıra kalan halıya da iyi bakmak oldukça önemlidir. Bunun için de Ataşehir halı yıkama ve tadilatı için iyi firmalara halınızı bırakmak ve yıpranan halınızı tadilat ettirmek istersiniz.

Halı tadilatı işlemi nasıl yapılır?

Halınızı tamir ettirmek için öncelikle güvenilir firmalar ile çalışmak isteyeceğinizi söylemiştik. Bu nedenle halınızı korumak ve size yadigâr kalana iyi bakmak istemeniz son derece doğaldır. Fakat Ataşehir halı tamiri işleminden sakınmamalısınız. Tadilat yapılması gereken bir kısım var ise antik bir halı dahi olsa bunu yaptırmanız gerekir. Çünkü bu şekilde çok daha iyi muhafaza edebileceğinizi bilmeniz gerek.

Biz de müşterilerin bu tarz çekinceleri olduğunu bildiğimizden onları rahatlatmak adına kaliteli hizmet sunmaktayız. Aldığımız Ataşehir antik halı yıkama ve tadilat işlerinde teslim ettiğimiz halıların eskisinden de temiz ve yeni gibi durmasını örnek göstermekteyiz. Böylece kendisine hatıra bırakılan eşyaya çok daha iyi baktığını fark eden kullanıcılar da son derece mutlu bir şekilde ayrılmış oluyor.

Peki Ataşehir halı tamiri işlemi için ne yapıyorsanız derseniz öncelikle inceleme yaptığımızı söyleyebiliriz. Bu incelemede ürün hangi dokumadan yapılmış ve yıpranması ne kadar diye bakılıyor. Bunun sonucuna göre de işlem yöntemi belirleniyor ve ne kadarlık yıpranmaya hangi malzemeler gerekliyse uygulama başlıyor. Ataşehir kilim yıkama ve tadilatı işlemleri de yine aynı şekilde böyle devam ediyor.

Halı yıkama işleminin incelikleri nelerdir?

Halı yıkarken öncelikle ürünün doğru uygulanması önemlidir. Özel bir sistemi olan toz alma makinalarına sahip olduğumuzdan; Ataşehir halı tamiri ve yıkama işlemlerinde piyasadaki birçok firmadan çok daha başarılı ve hijyenik sonuçlar alabiliyoruz. Bu nedenle de halılarını bize getirmek isteyen müşterilerin sayısı her geçen gün artıyor.

Aynı şekilde Ataşehir halı leke çıkarma işlemi içinde kategorilere ayrılan halılar saptadığımız işlemlere tabi tutularak öncelikli doğal ürünler ile yıkanıyor. Bu işlemden sonra eskisi gibi oluyor ve halısını alan kullanıcı sanki halıyı yeni almış gibi kullanıyor.