Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Avcılar halı tamiri

Avcılar halı tamiri

Sıralı olarak uygulanan profesyonel işlemler ile tamir ettiğimiz ve yıkadığımız halılarımız sizin için tertemiz yapıyoruz. İlk günkü gibi size teslim ediliyoruz. Fakat her şeyden önce Avcılar halı tamiri neden önemli ve nasıl yapılmalı bunlara değinmemiz gereklidir.

Birçok kişiye dedesinden, annesinden miras kalan halılar aynı zamanda içerisinde anılar da barındırıyor. Anılara sahip çıkmak için de halının iyi bakılması ya da onarılması gereken bir yeri var ise orijinalliğini kaybetmeden onarılması gerekiyor. Bu nedenle Avcılar halı tamiri işleminde işimizi çok iyi yaptığımızı düşündüğüm için sizlere işin detaylarını da anlatmamız gerekiyor.

Halılarla ilgili oldukça temel işlemleri son derece profesyonel bir şekilde yaptığımız için ismimizi halı hastanesi olarak belirledik. Hem Avcılar halı yıkama hizmeti hem halı leke çıkarma işlemi hem de halı tadilatı hizmeti sunuyoruz. Tüm bu hizmetler için de kullanıcılardan son derece olumlu tepkiler aldığımızı söyleyebiliriz.

Halı tadilat işlemi nasıl yapılır?

Halı tadilat işlemlerini yapmak için öncelikle bizim üç aşamaya ayırdığımız kısım vardır. Bu kısımlar halıyı inceleme, incelemeden sonra dokuma ve sonrasında da saçakları tamir etmedir. Bunlara kısaca değinmeden önce Avcılar halı tamiri işleminin önemine vurgu yapmak gerekir.

Halınızı tamir ettirmek az önce de bahsettiğimiz gibi size yadigâr kalan bir eşyaya iyi baktığınızın bir göstergesidir. Bu da doğal olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Üstelik önem verdiğiniz Avcılar antik halı yıkama ve tadilatı işlemi sonrasında halınızı ilk günkü gibi görecek ve kullanabilecek olmanızdır. Halıyı sizden sonraki nesile de çok daha sağlıklı bir şekilde emanet etme imkânı vereceği için önemlidir. Bu nedenle halılarınızı özenle tamir ettiğimiz doğrudur.

Avcılar halı tamiri işleminin nasıl yapıldığına ise kısaca gelirsek halınızı ilk olarak detaylı incelediğimizi söyledik. Halıyı inceleme sırasında dokusuna, ipine ve rengine bakılır. Aynı zamanda tadilat edilmesi gereken alanı da hesaplanır ve nasıl bir yöntem ile eskisi gibi olabileceği bulunur. Bu işlemin ardından dokumaya geçilir ve gerekli olan malzemeler kullanılır. Son olarak da gereken halının saçaklarını iyileştirme işlemidir.

Avcılar kilim yıkama ve tadilatı gibi hizmetler de sunduğumuz şirketimizde önemli olan kullanıcıyı memnun ve mutlu edebilmektir.

Halı yıkama işlemi nasıl yapılır?

Halı yıkama ve tadilatı işlemini gerçekleştirmeden önce hijyene önem veren birçok kişinin sorduğu; Avcılar halı tamiri ve yıkama işlemi nasıl yapılır sorusudur. Öncelikle özel toz alma sistemleri kullandığımızdan ve ekstra olarak %100 doğal şampuanlar ile halıyı temizlediğimizden bahsedebiliriz. Bunun yanı sıra Avcılar halı leke çıkarma işlemlerinde de çok iyi ve başarılı sonuçlar aldığımızı belirtiriz. Uzmanlarımız tarafından incelenen halılarınızda çıkaramadığımız leke yoktur ve halınız ilk günkü kadar temiz ve yeni olarak teslim edilir.