Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bağcılar halı tamiri

Bağcılar halı tamiri

Kilimcioğlu halı hastanesi olarak halı alanında birçok hizmeti aynı anda ve son derece kaliteli veriyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Halılarınızı tamir ederken onlara gösterdiğimiz özen ile sizlerden gelen kullanıcı yorumlarını bir araya getirdiğimiz zaman; Bağcılar halı tamiri alanında bir numara olduğumuzu iddia edebiliriz.

Öncelikle halı temizliğinin ve tadilatının son derece ustalık getiren bir iş olduğunu belirtmemiz gerekir. Bu nedenle halılarınızı temizlerken uzman kişiler çalıştırdığımızı ve bunların da işini son derece ciddiye alarak yaptığını belirtmemiz gerekir. Bağcılar halı tamiri alanında bize gelen müşterilere işin detaylarını anlattığımız zaman büyük bir özveri ile çalıştığımızı anlamaktadırlar. İşimizi ne kadar profesyonel yaptığımızın farkına varmaktadırlar.

Bağcılar halı yıkama işleminde de aynı şekilde teknolojik ürünler ile çalışmaktayız. Bu yüzden kaliteli ve iyi sonuçlar alınabilmekte ve bundan dolayı her geçen gün deneyimimizi ve müşteri potansiyelimizi arttırmaktayız.

Halı tadilatı işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Halı tadilatı işlemi aynı zamanda bir yenileme ve geri dönüştürme işlemidir. Yani kıyamadığınız halınızın eskimiş, yıpranmış bir parçasını onarmak istemeniz bu halıyla kurduğunuz bağ ve ona verdiğiniz önem ile ilgilidir. Biz de bu bilince uygun olarak davrandığımız için Bağcılar halı tamiri alanında son derece özenli davranmaktayız.

Halılarınızı tamir ederken aynı zamanda onlara özen gösterdiğimizi anlamanız için işlemleri sıralıyoruz. Bu işlemler ayrıca antik halı tadilatı yaptırmak isteyenleri son derece yakından ilgilendiriyor. Bağcılar antik halı yıkama ve tadilatı yaptırmak için gelenler doğru ürünler kullanılıp kullanılmayacağını soruyor. Aynı zamanda da halının eski haline dönüp dönmeyeceğini son derece merak ediyor. Bu nedenle ilk aşama dediğimiz inceleme süreci de burada büyük önem taşıyor. Bağcılar halı tamiri işleminde inceleme evresi halının dokumasının türünü, dokumalarda kullanılan renklerin tonunu ve daha birçok bilgi edinmemizi sağlıyor.

Bu nedenle ikinci evreye geçiş ancak bu inceleme aşamasının detaylı analiz edilmesinden sonra mümkün oluyor. Çünkü ikinci evre dediğimiz dokuma kısmında nasıl ürün kullanılacağı ve bu ürünlerin nasıl bir işleme tabi tutulacağı belli olmuş oluyor. Bağcılar kilim yıkama ve tadilatı işlemleri için de yine üç evreden geçiliyor.

Halı yıkama işlemlerinin inceliği nedir?

Doğru organik şampuanı doğru halıya uygulamak en önemli adımdır. Bu nedenle Bağcılar halı tamiri ve yıkama işlemlerinde gerekli olan ilk durum halıların kriterlerine göre ayrılmasıdır. Çünkü el dokuması olan halıya başka bir şekilde temizlik hizmeti uygulanmalıdır. Makine dokuması olan halıya başka şekilde ya da iplerine göre halılara farklı şekilde temizlik hizmeti uygulanmalıdır.

Bağcılar halı leke çıkarma işlemi için de yine ilk olarak lekenin türünü saptıyoruz. Sonrasında ise kategorize ederek buna uygun hizmet sunmak bizim için son derece önem teşkil eder.