Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bahçelievler halı tamiri

Bahçelievler halı tamiri

Kilimcioğlu halı hastanesi olarak sunduğumuz hizmetler arasında Bahçelievler halı tamiri, halı yıkama ve leke çıkarma gibi hizmetler vardır. Öncelikle bu hizmetleri yaparken sektörde bulunan birçok firmadan çok daha detaylı çalışmaktayız. Ekibimizdeki her bir bireyin işinin ehli insanlar tarafından kurulduğunu bilmeniz gereklidir. Bu nedenle bizler halılara sadece temizlenmesi gereken eşyalar olarak bakmamak da halıların ruhuna inmeye çalışmaktayız.

Ayrıntılı ve efektif düşünen yapımız sayesinde halılarınızı size ilk günkü gibi teslim ederiz. Sonucunda Bahçelievler halı tamiri konusunda son derece uzman olduğumuzu anlamanız normaldir. Bahçelievler halı yıkama işlemine gelirken teknolojik olarak da yenilikleri takip etmekteyiz. Bunun bilincinde olarak son çıkmış ürünleri denediğimizi ve sağlığınızı düşündüğümüzü de bilmeliyiz. Hem doğal hem de yeni ürünler kullanırken minimum hasar ve yıpranma payı ile çalıştığımızdan yaptığımız işlemlerden oldukça memnun kalacaksınız diyebiliriz.

Halı tadilatı işlemi nasıl yapılır?

Halıyı tamir etmek demek onu bir nevi baştan yaratmak anlamına gelir. Yani halılara verdiğiniz değer ile paralel olarak giden halı tadilatını günümüzde pek çok insan yaptırmaktadır. Bahçelievler halı tamiri için gelen insanların yeni bir halı almak istememesi değil, aksine bu insanların elindeki halılara verdiği değerle ilgilidir.

Bilhassa değinilmesi gerekirse antik halılara değinebilir. Son derece kıymetli olan ve kimisine Osmanlı zamanından kalan bu halılar, temizlenmesi ve tadilatı için güvenilir ellere emanet edilmek istenmektedir. Bu nedenle Bahçelievler antik halı yıkama ve tadilatı için kesinlikle geleceğiniz en doğru adres biz olmalıyız. Halınızı itina ile üç işlemden geçirir ve ilk günkü gibi tarafınıza teslim ederiz.

Peki bu üç işlem nedir diye soracak olursanız öncelikle ilk olarak incelemeden bahsedelim. Halınız nasıl bir dokumadan yapıldı? Yani Bahçelievler halı tamiri için getirdiğiniz halıda ki dokuma yöntemi ve yıpranma ne kadar? Ayrıca hangi ipler ve renkler kullanıldı? Tüm bu sorulara yanıt veren uzman ekibimiz sonrasında sizin halınızı dokuma işlemine geçer. Yani tamir olması gereken kısım yeniden düzenlenir.

Bahçelievler kilim yıkama ve tadilatı işlemi için de kullandığımız yöntemlerin sonuncusu ise saçak tamiridir. Saçakları yeniden yapılandırmak halıya daha canlı bir görünüm verdiğinden halılar sanki yeni alınmış gibi görünecektir.

Halı yıkama işlemi nasıl yapılır?

Halı yıkayacağınız zaman bunu uzman kişilerin yapması hem hijyenik olarak hem de geleceğe dönük olarak düşündüğünüz zaman daha doğru olacaktır. Bu nedenle Bahçelievler halı tamiri ve yıkama işlemi için geldiğiniz zaman, özel sistem toz alma makinaları ile işlem yapılacaktır. Halılarınızın derinliklerine kadar işlemiş tozları alıyor ve hijyen anlamında son derece güvenilir bir halı teslim ediyoruz.

Bahçelievler halı leke çıkarma işlemi için de durum aynı şekilde olacaktır. Halınız nasıl bir lekeye sahipse bu lekeden kurtulması için uygulanan işlemler sonucunda yepyeni bir halı gibi oluyor.