Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama hizmetimizden hiç faydalandınız mı? Kilimcioğlu Halı Yıkama olarak Bahçelievler semtinde sizlerin hizmetindeyiz! İstanbul’un en köklü halı yıkama ve bakım firması olarak profesyonel kadromuz ve teknolojinin en son ürünü makinelerimizle halılarınızı ilk satın aldığınız şekline geri kavuşturuyoruz. Halılarınızın kıymetini en az sizler kadar biliyoruz ve bu anlayış içerisinde sizlere hizmet sunuyoruz. Atadan kalma halıcılık mesleğinin İstanbul’daki erbabı olarak adımızı da geçmişimizden aldık. Artık halılarınız bizimle emin ellerde. Halı yıkama öncesinde halılarınız üzerinde gerekli incelemeleri yaparak kullanılması gereken malzemeleri ve uygulanması gereken işlemleri belirliyoruz. Sonrasında belirlenen plan dahilinde halılarınıza gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Bahçelievler halı yıkama servisimiz, halı yıkama uygulamalarını neye göre yapıyor? Dilerseniz bu konuda bilgi verelim. Halınız üzerinde uygulanacak işlemler şu esaslara göre belirlenmektedir:

  • Halınızın üzerindeki lekenin türlerine göre kullanılacak kimyasalları belirliyoruz ve böylece halılarınızın yıpranmasını önlüyoruz.
  • Halınızın yün türüne göre işlemler uyguluyoruz. Halı yapımında kullanılan malzemeleri bilmemek ve rastgele kimyasallar kullanmak halınızın ömrünü kısaltacaktır.
  • Halılarınızın yıpranma seviyesine göre uygulamalar yapıyoruz. Yaşı belli bir sınırı geçmiş halılara daha narin davranılması gerekmektedir. Bu doğrultuda halınızın temizliğini yapıyoruz.

Kilimcioğlu olarak yukarıda saydığımız temel faktörlerin yanında daha pekçok etmeni de göz önüne alarak halılarınızı kirlerinden, tozlarından tamamen arındırıyoruz. Halılarınız tıpkı ilk satın aldığınız haline gelince sizler de çok şaşıracaksınız.

Kilimcioğlu Bahçelievler Halı Yıkama Olarak Başka Hangi Hizmetlerimiz Mevcut?

Bahçelievler halı yıkama olarak sunduğumuz hizmetler sadece halınızın temizlenmesinden ibaret değil. Halı ve kilimleriniz için daha birçok hizmetimiz mevcut. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bahçelievler Halı Tamiri: Evet; yıpranmış, yırtılmış, deforme olmuş halı ve kilimlerinizi tamir ediyoruz. Çok sevdiğiniz ve eşini bir daha bulamayacağınız halılarınız için üzülmeyin. Çünkü onları baştan yaratıyoruz!
  • Bahçelievler Antik Halı Yıkama: Antika halılarınızı yıkama firmalarına vermekten korkuyor musunuz? Belki de pek çok kişinin muzdarip olduğu konulardan birisi de şudur: Antika halılara nasıl uygulama yapması gerektiğini bilmeyen halı yıkama firmalara muhtemelen sizin de halı veya kiliminize zarar vermiştir. Antika halı bakımında uzman olan bizlere güvenebilirsiniz.
  • Bahçelievler Kilim Yıkama: El dokuması kilimlerinizi temizlik işlemleri için kimseye emanet edemiyor musunuz? Korkmayın, kilimleriniz artık emin ellerde olacak! Kilimcioğlu olarak kilimlerinizde hiçbir tahribata neden olmadan gerekli bakım işlemlerini yapıyoruz.
  • Bahçelievler Halı Leke Çıkarma: Çay lekesi, çikolata lekesi, vişne lekesi…vs hangi lekeyle başa çıkamıyorsunuz? Bırakın çocuklarınız halılarınızı özgürce kirletsin! Halılarınızdaki her türlü lekeyi hiç iz bırakmadan kolayca çıkartıyoruz. En zorlu halı lekeleri için bize ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde eskisinden daha da güzel ve parlak halılarınızla karşılaşınca sizler de çok ama çok şaşıracaksınız!

Halı Yıkamak Bir Sanattır, Biz de Bu İşin Sanatçılarıyız!

Bahçelievler halı yıkama ve diğer halı ve kilim ile ilgili işlemleriniz için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Halınız mı yıprandı? Halınızda çıkmayan bir leke mi var? En sevdiğiniz kiliminiz mi yırtıldı? Hiçbir temizlik firmasına emanet edemediğiniz antika bir kilime mi sahipsiniz? Tarihi değere ya da manevi öneme sahip kilimizde yırtılmalar mı var? Daha pekçok probleminizde Kilimcioğlu Bahçelievler halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Bahçelievler’in bütün mahallelerinden iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere haftanın her günü, günün her saati kolayca ulaşabilirsiniz. Halı ve kilimlerinizi evinizden alalım, büyük bir değişim sonrasında tekrar sizlere teslim edelim. Elimizden geçen halı ve kilimlerinizi görünce çok şaşıracaksınız!