Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bahçeşehir halı tamiri

Bahçeşehir halı tamiri

Saraylara layık olan halılarınız ve kilimleriniz için sunmuş olduğumuz Bahçeşehir halı tamiri ve yıkama gibi işlemleriniz için; işimizi profesyonel yapan bir ekip olarak size hak ettiğiniz şıklığı geri vermek istiyoruz. Adımlarınızı attığınız ve her bir adımınızda şıklığı ve hijyeni hissetmek istediğiniz halılarınız için oldukça kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Osmanlı kültürünün bize kattıklarından olan halılarını 50 yıldır büyük bir özenle temizliyor ve tadilatını yapıyoruz. Bu nedenle de Bahçeşehir halı tamiri alanında arattığınız zaman parmakla gösterilen bir firma olarak işimizi severek yapmanın gururunu da taşıyoruz. Uluslararası alanda büyümeye giden bir firma yapılanmasına sahip olmamız ayrıca işimizdeki özeni de gösteriyor. Halılarınızı ve kilimlerinizi emanet ettiğiniz zaman sizdeki değerini çok iyi idrak edebildiğimizden son derece özenli davranıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile beraber, halılarınıza titizlikle yaklaşıyoruz.

Halı tamir işlemi nasıl yapılıyor?

Halı tamiri işlemini yapmak için öncelikle tesisimize almış olduğunuz halılarınızı inceleyen ekiplerimiz bulunuyor. Bu ekiplerimizin de yıllardır bu işle uğraştığını ve hangi halının nasıl bir dokuya sahip olduğunu çok iyi bildiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle Bahçeşehir halı yıkama ve tamiri gibi işlemlerde ekip elemanlarımız hep deneyimli isimlerden meydana geliyor.

Halıyı tamir ederken size anlatabileceğimiz üç aşama bulunuyor. Bunlardan ilki aslında detaylı inceleme dediğimiz aşama. Bu aşamada Bahçeşehir halı tamiri için getirdiğiniz halılar uzmanlarca inceleniyor ve nasıl bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Yani yıpranma oranı saptanıyor ve bu oran ne kadar tamir edilebilir, nasıl malzemeler kullanılabilir gibi durumlar inceleniyor. Bahçeşehir halı tamiri işleminde gereken malzemeleri tedarik edebiliyor olmak da önemli. Yani bu konuda son derece donanımlı olan bir ekip bulunuyor. Hangi halı için hangi tonda bir ip gerekiyor gibi sorulara son derece geniş bir yelpaze ile cevap verebiliyoruz.

Malzemelerimiz son derece kaliteli ve çeşitli olduğu için de kullanıcılar bunlara güvenerek tadilat işlemlerinde bize başvuruyor diyebiliriz. Biz de Bahçeşehir antik halı yıkama ve tadilat gibi işlemler de sizin halınıza en uygun malzemeyi seçebiliyoruz.

Halı yıkamanın incelikleri nelerdir?

Bahçeşehir halı tamiri işlemi dışında yaptığımız yıkama işlemlerinde de kullanıcıları memnun etmek asıl hedefimiz oluyor. Oldukça yüksek teknolojili aletlerle çalıştığımız için müşteriler verdikleri halıların yüzde yüz organik şampuanlar ile yüksek teknolojili yöntemler ile temizlendiğini biliyor. Bu bilince erdiği için de içi rahat bir şekilde Bahçeşehir kilim yıkama gibi işlemlerini bize yaptırıyor.

Yıkama işlemlerinde sağladığımız bir diğer güzel özellik ise kullanıcıya verdiğimiz servis hizmet. Bu servis hizmeti sayesinde ekibimizle iletişime geçerek halılarınızı ayağınızdan alıp tekrar evinize getiriyoruz. Bahçeşehir halı leke çıkarma ve tadilat gibi işlemlerde bizimle irtibat kurarsanız uzman ekibimiz size kısa sürede dönüş yaparak isteklerinizi karşılayacaktır.