Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bakırköy halı tamiri

Bakırköy halı tamiri

Halı yıkamak ve halıları tamir etmek bilinenin aksine basit değil, zahmetli ve tekniği olan bir iştir. Bunun önemini bildiğimizden bir halı hastanesi kurmuş ve bu halı hastanesi içerisinde halıya dair birçok hizmeti üstün standartlar çerçevesinde vermekteyiz. Bakırköy halı tamiri gibi işlemleri yaptığımız halı hastanesinde servis hizmetimiz için memnun etmekteyiz. Evinizden aldığımız halılarınızı yine evinize kadar getiriyor ve bu işlemleri de oldukça hızlı yapıyoruz.

Halıların hijyeni ve eskisi gibi olması bizim için son derece önemli. Çünkü bizler halıya alelade bir eşya gibi yaklaşmıyor onların Osmanlı zamanından beri kültürümüzde önemli bir yere sahip olduğunu bilerek davranıyoruz. Bu nedenle de Bakırköy halı tamiri bizim için bir işten ziyade bir zevke dönüşüyor. Böyle olunca da halılarınızı tamir ederken titiz davranıyor, Bakırköy halı yıkama işlemleri için de işinde uzman kişiler ile beraber çalışıyoruz.

Halı tadilatı işlemi nasıl yapılır?

Halı tadilatı işlemi birçok kişinin bilmediği, merak edilen ve yapılması ancak ustalar tarafından mümkün olan bir işlemdir. Biz de bu nedenle bu işin ustaları ile çalışmakta, profesyonel ellerden harika sonuçlar almaktayız. Bakırköy halı tamiri işindeki başarımız ise 50 yıldan beri sürmekte bu nedenle de işin ustalarıyla çalışmaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

Halılarını tamir ettirmek isteyen müşteriler, firmanın halı üzerinde nasıl bir işlem uygulayacağını merak eder. Özellikle de halısı antik ise antik halıları emanet etmekten çekinebilir. Bakırköy antik halı yıkama ve tadilatı işleminde de son derece deneyimli olan firmamız size işlemleri zaten teker teker anlatır. İlk olarak inceleme dediğimiz sürede gönderdiğiniz halıyı inceleriz. Bu işlemi tabii ki de işin profesyonelleri yapar. Bakırköy halı tamiri alanında uzman kişiler halınızın nasıl bir tadilata ihtiyacı olduğuna karar verirler. Nasıl bir ip kullanılması gerektiği, hangi alanların onarılması gerektiği ve hangi tonda iplerin olması gerektiği gibi detayları verir.

Yukarıda anlattığımız detaylardan sonra geriye Bakırköy kilim yıkama ve tadilatı gibi işlemlerde uygulanacak son aşama olan saçak tamiri kalır. Hem kilimlerde hem de halılarda olan saçaklar halının diri durmasını sağlayan alanlardır. Sanıldığı gibi halı tadilatı sadece gövde kısmına değil saçak kısmına da olabilir.

Halı yıkama işleminin incelikleri nedir?

Özel makineler ile derinlere kadar toz alan makinalarımız bu alanda oldukça üstündür. Kilimcioğlu olarak; Bakırköy halı tamiri ve yıkama anlamında edindiğimiz deneyim ile teknolojiyi birleştirerek müşterilerin çok memnun kalacağı bir işlem sunuyoruz diyebiliriz.

Halı yıkarken dikkat edilmesi gereken detay hangi ürünün kullanılacağıdır. Biz ise %100 doğal şampuanlar kullandığımızdan halınıza yıkama işleminde herhangi bir zarar gelmez. Bakırköy halı leke çıkarma işlemlerinde kullandığımız bileşenler de sizin halınıza zarar vermeyecek cinstendir demek mümkün olacaktır.