Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bakırköy Halı Yıkama

Kilimcioğlu halı yıkama bayilerinden olan Bakırköy halı yıkama merkezinde halılarınız için çok çeşitli yıkama seçenekleri mevcuttur. Halılarınızın türüne, cinsine göre en iyi teknik tespit edilir ve halılarınıza zarar vermeyecek bir şekilde kullanılması gereken yöntemler kullanılarak halı yıkama işlemi tamamlanır. Firmamız bünyesinde yapılan halı yıkama teknikleri şu şekildedir;

  1. Buharla halı yıkama
  2. Köpükle halı yıkama
  3. Kuru halı yıkama
  4. Şampuanlı halı yıkama
  5. Halı fırçalama makinası ile halı yıkama

Bunlar ve bunlara benzer teknikler ile halılarınız profesyonel bir şekilde yıkanıp teslim edilir. Halı yıkamanın dışında Bakırköy halı yıkama merkezinde verilen hizmetlerden bazıları da Bakırköy halı tamiri, Bakırköy antik halı yıkama ve Bakırköy kilim yıkama hizmetleri de tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır. Merak edilen konulardan bir tanesi olan halı tamiri, özellikle antik halı tamiri işlemleri ve işlem sebeplerini kısaca anlatacağız.

Halı tamiri

Bakırköy halı yıkama merkezimizin sunmuş olduğu hizmetlerden olan halı tamiri ile halılarınızın çürümüş bölgelerinin onarımı çıkmayan ağır leke ve boyalardan dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili tüm genel problemleri çözüyor ve gönül rahatlığı ile halılarınızı teslim almanızı sağlıyoruz. İşlem sırası gelecek olursak;

  1. Halı tamirine başlamadan önce tamir edilecek olan el halısının, antik halının veya normal halınızın bir halı yıkama işleminden geçmesi gerekmektedir.
  2. Halı yıkama işleminin ardından renkler belirleşecek ve halıdaki hasarlar net bir şekilde ortaya çıkacaktır.
  3. Halıların renkleri doğrultusunda aynı renkte iplikler temin edilir ve tezgahın üzerine alınan halılar tamir işlemine hazır hale getirilir.
  4. Halıların cinsine, özelliğine, ip türüne göre temin edilen malzemeler ile halının tamir ve onarım işlemine başlanır.

Bakırköy halı yıkama merkezlerine güvenerek teslim edebileceğiniz sizler için çok değerli ve özel olan kıymetli halılarınızın onarımı güvenli ve büyük titizlikle profesyonel kadromuz ve profesyonel cihazlarımız ile yapılarak sizlere teslim edilecektir. Aynı zamanda Bakırköy halı leke çıkarma işlemi de profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmez parçalarından biri de halılarımız. Halıların dekoratif öneminin yanı sıra, koruyucu etkisi de vardır. Bazen hoşumuza gitmeyen alanları dahi halılar ile kapatırız. Bu nedenle halılar önemlidir. Halılar kadar bakımları da önemlidir. Bakırköy halı yıkama ile halılarınızın temizlik görevini üstleniyoruz. Bu bölgede oturan kişiler bizi arayabilir ve biz de hemen duruma müdahale edebiliriz. 

Bakırköy halı yıkama hizmeti için deneyimli kadromuzdan faydalanabilirsiniz. Bizim için sağlığınız önemli. Bu nedenle halılarınızı yıkarken kimyasal kullanmıyoruz. Böylece hem sizi hem de halılarınızı kurtarmış oluyoruz.

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama hizmeti almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir ve bize ait olan telefon numaraları, e-mail adresleri gibi detayları görebilirsiniz. Bu gibi hizmetlerde özellikle mesafe önemlidir. Bir ekiplerimizi hızlı hizmet verebileceği şekilde belli alanlara yerleştirdik. Yani sizin talebiniz doğrultusunda hemen yanınızda olabiliriz.

Bakırköy Bölgesinde Halı Yıkama ve Leke Çıkarma 

Bakırköy halı yıkama servisi sayesinde, kısa zaman içinde yetkililerimiz sizin yanınızda olacaktır. Böylece halılarınız çok daha temiz olabilir. Evde kullandığınız klasik yöntemler hem fazla su harcamanıza neden olur, hem de bunca zahmete rağmen halılarınız yeteri kadar temiz olmaz. Bu konuda teknolojiden faydalanabilirsiniz.

Bakırköy halı yıkama ekimiz oldukça deneyimlidir. Son teknoloji ürünü cihazlarımızı kullanıyor, aynı zamanda tüm yenilikleri takip ediyoruz. Sağlık için kimyasal madde kullanmadan temizlik yapıyoruz.

Ayrıca Bakırköy kilim yıkama hizmetimiz de vardır. Bundan sonra kilimlerinizi alalade temizlemeye son verin. Bizi arayın ve biz kilimlerinize hak ettiği önemi gösterelim. Daha temiz ve daha etkili işlem yapalım. Kilimleriniz özel klimler ise onların korunma işlemlerini de bize bırakabilirsiniz. Konusunda uzman olmuş ekiplerimiz hangi ürüne ne şekilde müdahale edilmesi gerektiğini biliyor.

Bakırköy halı leke çıkarma konusunda sorun yaşamanıza gerek yok. En inatçı ve çıkmaz dediğiniz lekelerinizi halı ve kilimleriniz üzerinden sizin için çıkarabiliriz. Profesyonel ekiplerimiz gerek bakım ve yıkama işlemleri gerekse leke çıkarma konusunda üstün performans göstermektedir.

Antik Halı Yıkama İşlemleri

Bakırköy halı yıkama işlemleri için bizimle iletişim kurmak gayet kolay. Sadece ihtiyacınızı belirleyin ve sitemizi ziyaret edin. İletişim sekmesi altından irtibat numaralarımız, e-mail adresimiz ve talep formumuzu göreceksiniz.

Bakırköy antik halı yıkama işlemleri ile alakalı etkin çalışan bir ekibimiz vardır. bu ekibimiz sayesinde özellikli olan halılarınızın daha hızlı ve etkin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bazı halıların değeri yüksektir ve onları kime emanet edeceğinizi bilemezsiniz. Bu konuda ekibimize güveniyoruz. Kısa zaman içinde yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.

Bakırköy halı tamirinde de bize güvenebilirsiniz. Halıların sadece yıkanması değil bakımlarının da düzenli olarak yapılması gerekir. Halı ve kilimler ciddi rakamlara satına alınabilir. Bu tür halıların bazı parçalarının onarılması gerekebilir. Bu noktada, yıllardır profesyonel hizmet veren ekibimiz her zaman yanınızda.