Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Başakşehir halı tamiri

Başakşehir halı tamiri

Doğal ürünler ve alanında uzman kişiler ile gerçekleştirdiğimiz Başakşehir halı tamiri ve yıkama işlemlerini işinde uzman ellere bırakarak yapıyoruz. Ayrıca kullanıcıların güler yüzlü şekilde yanımızdan ayrılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi daha çok teşvik ederken alanında kazandığımız deneyim ile halı hastanesi olmanın gururu içerisindeyiz.

50 yıldır işinde en iyisi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Halılara verdiğimiz değeri gören müşteriler halılarını bize emanet etmekten çekinmiyor ve Başakşehir halı tamiri alanında saygınlığımızı koruyoruz. Bu nedenle uluslararası bir firma olma yolunda ilerlerken Osmanlı kültürünü benimseyerek halılara verdiğimiz önemi hiçbir zaman yitirmiyoruz. Başakşehir halı yıkama işlemlerinde de kullandığımız ürünler ile ön plana çıkıyoruz. Ayrıca bu ürünlere olan güven nedeniyle de birçok müşteri hijyen anlamında yine bizi tercih ediyor diyebiliriz.

Halı tamiri işlemi nasıl yapılır?

Halılarınızı tamir ederken uyguladığımız yöntemler uluslararası standartlara sahiptir. Yani size sunduğumuz işlemlerin kalite açısından tartışmasız bir özelliği vardır. Bu nedenle işlemlerin detayına tek tek değinirken aynı zamanda halı tadilatının öneminden de bahsetmemiz gerekir.

Başakşehir halı tamiri işlemi aslında çok fazla manevi değeri olan bir işlemdir. Yani müşterilerin birçoğu halı tamirlerini yadigâr kalan halıların yenilenmesi için yapar. Zaten yenilenmesi gereken bu tarz halıların çoğu da antiktir ve büyük bir titizlik ile davranılması ve bu halıların yıpratılmaması gerekir. Başakşehir antik halı yıkama tadilatı işlemi için çalışan uzmanlarımız işini hakkıyla yapan kişilerdir. Bu tarz halılara nasıl davranılması gerektiği konusunda da uzmandır. O nedenle halılara vereceğiniz önemin bizim tarafımızdan da verildiğini bilmeniz gerekir.

Başakşehir halı tamiri işleminde uygulayacağımız ilk yol halının incelenmesidir. Halıya bakılır. Ardından hangi dokuma yöntemi kullanılarak dokundu? Nasıl renkler kullanıldı? Halı ne zamana ait ve onarılması gereken alan ne kadarlık bir alan? Bunlara karar veren ise az önce bahsettiğimiz uzmanlar olur. Uzmanlar halıyı ilk alındığı gibi yapmak için orijinal ürünler kullanmaya özen gösterir. Bu durum Başakşehir kilim yıkama tadilat işleminde de bu şekildedir.

İkinci aşama bu verilen bilgiler doğrultusunda halıyı dokumak ve son olarak da dokunan halının saçaklarını tamir etmektir. Saçak tamiri yapıldıktan sonra halı ilk günkü gibi olur.

Halı yıkama işlemi nasıl yapılır?

Halı yıkama işlemlerinin öncelikle toz alma makineleri tarafından yapıldığını belirtelim. Üstelik Başakşehir halı tamiri ve yıkama işleminde kullanılan bu toz alma makinalarının halıyı derinliğine kadar temizlediğini söyleyebilir. Sonucunda da tertemiz ve tozsuz bir halıya kavuştuğunuzu belirtebiliriz.