Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Bayrampaşa halı tamiri

Bayrampaşa halı tamiri

Osmanlı kültürünün birer parçası olan halılar ev ve iç mekân dekorasyonları için önemlerini her zaman korumaktalar. Halı ve kilime dair eskiden bugüne yapılan tüm uygulamalara sanat gözüyle bakan Kilimcioğlu tecrübesiyle en iyi çözüm ortağı olmayı hedefliyor. İstanbul merkezli olan firmamızdan çok yönlü hizmet ağı ile Bayrampaşa halı tamiri ve tüm ilçeler için servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Halı yıkama ve tamirde profesyonel bakış açısı

Halılar üretim biçimleri ve kullanılan malzeme özellikleri açısından kendi içlerinde çok sayıda çeşide ayrılıyorlar. El dokuması, ipek, antika halılar, bunlar içinde en değerlileri ve Kilimcioğlu ile profesyonel uygulamalar dahilinde değerlendirilebilirler. Yıkatmak ya da tamir ettirmek istediğiniz halıları işin uzmanına teslim etmek istediğinizde sorgusuz Bayrampaşa halı tamiri firmasına başvuru yapabilirsiniz. İstenmeyen lekeler olduğunda, özel parçaların onarılması gerektiğinde ve özel halılarınıza dair sorunlarınız olabilir. Ne varsa çözümü için hepsini Bayrampaşa antik halı yıkama firmamız hizmetleri dahilinde alabilirsiniz.

Bayrampaşa halı tamiri firması, gelişigüzel her türlü uygulamadan uzak durmaktadır.    Teknik açıdan her detay değerlendirilerek halı ya da kilimler üzerinde uygulamalara başlanır. Kilimcioğlu Halı Hastanesi olarak bizi diğerlerinden ayıran özellik de budur. Firma bünyesinde gerçekleşen her işlem müşterilerimizin en iyi sonuçlar alabilmesi adına detaylandırılır. Bayrampaşa halı yıkama firması kapsamında alınan yıkama hizmetlerinde; bize teslim etiğiniz halıların özellikleri zarar görmeden ve orijinal parçaları değişikliğe uğramadan size geri teslim edilir.

Koleksiyon parçası ya da kullanım için var olan değerli halılarda o halıya değerini veren bazı boya ve işleme özellikleri vardır. Tam da bu noktada profesyonel bakış açısı geliştiren bir firmanın önemi gündeme geliyor. Bayrampaşa halı tamiri firmamız, kendi değerinden bir şey kaybetmeden mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Gereken ekipman firma bünyesinde beklentileri karşılayacak kapasitededir.

El yapımı kilim tamiri

Bayrampaşa halı tamiri firmamızın hizmetleri kapsamında kilim tamiri yaptırabilirsiniz.  El yapımı ürünlerin her biri için kendi özelliğine göre uygulama yapılacaktır. Bu alanda uzman ekip tarafından dokumanın hasar gören alanı tespit edilir ve Bayrampaşa halı tamiri yapılır. Üstelik yine kilim ya da halı dokusuna hiçbir zarar vermeden özel malzemeler kullanılarak Bayrampaşa halı leke çıkarma işlemi yapılacaktır.

İstanbul Bayrampaşa kilim yıkama firmasında antika- el yapımı değeri olan parçalarınızı güvenle temizletmek üzere firmamıza bırakabilirsiniz.  Ancak aldığınız hizmetlerde kendinizi sadece yıkama ve tamirle sınırlamanız da gerekmiyor. İsterseniz leke çıkarma, halı boyama hizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Firmamızın her kategorisinde ideal sonuçlar alabilmeniz adına teknik detaylar bütünüyle gerçekleştirilir.  Doğru yerde ve doğru zamanda size daha iyi hizmet verebilmemiz için görüşmeler esnasında tüm isteklerinizi detaylıca belirtmeyi unutmayın. En iyi sonuç almak için sorunların öncelikle net bir şekilde belirlenmesi gerekiyor. Kilimcioğlu Halı hastanesi mükemmel sonuçlar almanız için ideal bir seçim.