Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Beşiktaş halı tamiri

Beşiktaş halı tamiri

Halılar çok eski dönemlerden itibaren dekorasyon ve kullanım için ideal parçalar olmuşlardır.  Kilimcioğlu Halı Hastanesi, merkezi İstanbul olan ve Beşiktaş halı tamiri de dahil her ilçede hizmet veren kurumsal bir firmadır.  Hizmet içeriği ve kalitesiyle fark yaratan firmamızdan beklentilerinizin üzerinde işlemler gerçekleştirmek mümkün. Bunu sağlayan da firmanın en iyi sonuca odaklanması…

Antika halı yıkama ve tamiri

Her biri kendi içerisinde değişik kalitede ve üretim özelliğinde olan halılarda değerli parçalardan biri antika halılardır. Bu halıların işlenme şekilleri, üretim sırasında kullanılan malzemeleri ve elbette tarihi değeri ön plana çıkıyor. Temel halı detayları fark yarattığı için tamir ve yıkama işlemlerinde de özel uygulama isteye bir çeşittir. Kilimcioğlu profesyonel Beşiktaş halı tamiri firmasında işin uzmanına halılarınızı bırakarak mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Beşiktaş antik halı yıkama firmamız leke sorunlarında halının yapısına hiçbir şekilde zarar vermeyecek olan malzemelerden yararlanır. Bu açıdan birçok halı yıkama firması gibi gelişigüzel her türlü uygulamadan uzak duracaktır.

Beşiktaş halı tamiri firması özel tezgahlar yardımıyla tamir işlemlerini gerçekleştirir. Teknik açıdan halının tüm ihtiyacı olan detaylar, antika halı alanında uzman kişiler tarafından sağlanır.  Firmamızda gerçekleşen her işlemin en iyi sonuç alınmak üzere tüm detaylarıyla ele alınması diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir. Bu açıdan sorgusuz sualsiz halılarınızı teslim edebilirsiniz. Orijinal işlemelerin zarar görmeyeceği uygulamalarda Kilimcioğlu Beşiktaş halı yıkama firması memnuniyeti garanti eder.

Halı boyama işlemlerini de görebileceğiniz Beşiktaş halı tamiri firmamız; halıya değerini veren boya özelliklerini yok etmeden ilk günkü canlı renklerine ulaşılmasını sağlayacaktır.

  • Renklerin net şekilde belli olması için yıkama,
  • Halıya uyan en uygun boya seçimi
  • Boya ve halı yapısının birbirini kabul etmeme durumu kontrolü
  • Uygunsa, profesyonel boyama işlemi
  • İlk günkü gibi yeni görünüm hizmet ve avantajını değerlendirebilirsiniz.

İpek kilim tamiri

Beşiktaş halı tamiri firmamızda halıyla sınırlı kalmanız gerekmiyor. İpek, el yapımı, antika özellikteki değerli kilimleri de firmamıza başvuru ile yıkatabilir, tamir ettirebilir, boyatabilirsiniz. Ürünlerin her birinde kendi teknik yapısına uyan seçimler olacaktır.  Dokuma esnasında meydana gelen hasarlar uzman ekibin keşfetmesiyle tamir edilmeye başlar. Beşiktaş halı tamiri kilim dokusuna hiçbir şekilde zarar vermeden özel malzemelerle uygulama yapacaktır.

İpek kilim üzerine zor lekeler dökülmüşse Beşiktaş halı leke çıkarma uygulaması ile kesin çözüm alabilirsiniz. El yapımı parçalarınızı güvenle firmamıza bırakabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz her kategori için bu durum geçerli olacaktır. İdeal sonuçlar alınabilmesi adına ve firmamızın temel politikası gereği bu anlayışla hizmet vermekteyiz. İstanbul Beşiktaş kilim yıkama ilçede yer alan tüm müşterilerimiz için standartların üzerinde bir politikaya sahiptir. Sonuçlardan en iyi şekilde yararlanmak için firmamıza başvurunuz sırasında problemi ve beklentilerinizi doğrudan iletmeniz önerilmektedir.