Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Beykoz halı tamiri

Beykoz halı tamiri

Dekorasyon amacıyla kullanılan ya da biriktirdiğiniz özel koleksiyon parçalarınızı Beykoz halı tamiri güvencesiyle bakıma alabilirsiniz. İlk dönemdeki gibi görünüme yeniden kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Kilimcioğlu Beykoz kilim yıkama Halı Hastanesi; çok yönlü ve profesyonel hizmet ağıyla sektörün en iyilerinden biri konumundadır. Firmamız kapsamında verilen hizmetin beklentilerin üzerinde olması önemlidir. Değerli halı sınıfı içerisinde yer alan çeşitlerin zarar görmeksizin sorunlarının giderilmesi temel ilkeler arsında yer almaktadır.

Halı yıkama ve kurutma

Her halı kendine özeldir. Dokuması, kullanılan boyası ve işleme şekli değişik üretim özelliklerine sahiptir. Fabrika üretimi standart tip halılarda bazı detaylar çok önemli olmayabilir. Fakat antika, yün, ipek halı ya da kilimlerde durum biraz daha değişiyor. Kilimcioğlu Beykoz halı tamiri firmasında değerli parçaların tüm ihtiyaçları profesyonel şekilde gideriliyor. Üstelik kısa bir süre içerisinde %100 memnuniyet veren sonuçlar alabiliyorsunuz.

Yün halılar nasıl temizlenir?

Beykoz antik halı yıkama firmamıza başvurunuz yün halı yıkama veya tamiri yönünde olduğunda bunun için en iyi koşullarda işlem yapılacaktır. Yılda en az bir kere yıkanması gereken halılarda firma hizmet kapsamında her detay düşünülmektedir. Rengini kaybeden, fazla ışığa maruz kaldığı için solan, yıpranan, bakım gereken ya da temizlenecek olan yün halılarda; Kilimcioğlu Beykoz halı yıkama firması memnuniyetinizi garanti etmektedir. Şekil ve desen açısından farklı yün halıları temizlerken şu aşamalar uygulanır.

  • Halı yüzeyinde yer alan toz alınır. Ortalama yarım saat süren süpürme işlemi sırasında su ile temas yoktur.
  • Halının türüne göre yani yün halıya uygun makineyle işlem yapılır. Çok sayıda fırçası olan sistem, su basıncı ve püskürtme yöntemlerini kullanarak temizlik işlemi yapar. Bu noktada su basıncı halı çeşidine göre ayarlanır. Hassas halılarda basınç değişim olur.
  • Yıkama sonrasında yün halılar yine özel sisteme sahip bir makinede sıkılır. Sıkılmasının akabinde de yüksek ısıyla kurutulacaktır.
  • Halıda leke varsa, bunun kontrolü işlem sonunda sağlanır. Nadir de olsa yeniden bir problem olursa bu durumda Beykoz halı tamiri firması yeniden bölgesel işlem uygulayabilir.
  • Beykoz halı tamiri işlem talebiniz de olduğu varsayılırsa, öncesinde tamirat işlemi yapılır ve sonra da yıkama kurutma aşaması gerçekleşir.

Deneyimli halı ve kilim onarım merkezi

Beykoz halı tamiri işlemleri için başvuru yaptığınız anda standartların üzerinde bir hizmet alırsınız. Değerli halı sınıfında yer alan, el yapımı kilimler, ipek malzemeler, antika halılar firmamız bünyesinde tecrübeli bir ekip tarafından onarılmakta, temizlenmektedir. Hiçbir işlemde ürünlerin orijinalliğine zarar gelmeden yeni hali gibi onarım ve temizlik gerçekleşir.

Beykoz halı tamiri ile ideal sonuçlar alınabilmesi adına beklentilerinizi firmayla tam olarak paylaşmanız önerilir.  Müşteri memnuniyeti politikasının tam anlamıyla yerine gelmesi adına Beykoz halı leke çıkarma firmamız taleplere her daim önem verecektir.