Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Beykoz halı yıkama

Evlerimizin en çok kullanılan ve belli zamanlarda bakıma ihtiyacı olan dekoratif ürünleri arasında halılar vardır. Halı ve kilim kullanıyorsanız, bunların sağlık açısından bakımlarının düzenli olarak yapılması gerektiğini bilirsiniz. Beykoz halı yıkama ile bu mümkün. Hem de bunu profesyonel ekiplerden destek alarak yapabilirsiniz.

Beykoz halı yıkama işlemleriniz için kesinlikle eski demode yöntemleri bir yana bırakın. Çağı takip edin ve konusunda uzman ekiplerden destek alın. Biz, ekibimiz ile her yerde servis olanağına sahip geniş servis ağı olan bir firmayız.

Beykoz halı yıkama konusunda yapmanız gereken sadece web sitemizi takip etmek. Profesyonel ekipler ile çalışıyoruz. Bu nedenle sitemiz üzerinden iletişim sekmesine gelerek gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Sipariş talep formumuzu doldurabilir ya da direkt bizi arayabilirsiniz. En kısa zaman içinde ekiplerimiz bulunduğunuz yerde olacaktır.

Beykoz bölgesinde halı yıkama ve leke çıkarma

Beykoz halı yıkamalarınız için profesyonel bir firmaya ihtiyacınız var ise, doğru adrestesiniz. İyi bir ekip ile teknolojiyi takip ederek hizmet veriyoruz. Bu nedenle siz de bizi tercih edebilirsiniz. Beykoz halı yıkamadan faydalanmak için bizi arayın. Ekiplerimiz olduğunuz yere gelsin ve evinizden ya da ofisinizden halılarınız teslim alsın. Daha sonra işlemleriniz bitince yine paketli olarak halılarınız size teslim edilecek.

Beykoz halı leke çıkarma konusunda kendi yaptığınız yöntemler yeterli olmayabilir. Biz bu konuda iyi leke çıkarıcı malzemeler ve makinalar kullanıyoruz. Bunun için kimyasal madde de kullanmıyor ve bu noktada sağlığınızı düşünüyoruz. Siz de bizi tercih ederseniz en kısa zaman içinde işlemleriniz tamamlanmış olur ve rutin hayatınıza dönebilirsiniz.

Beykoz Halı Yıkama

Beykoz Halı Yıkama

Beykoz kilim yıkama servisimiz de vardır. Sadece halı yıkama gibi düşünmeyiniz. Bu nedenle baş edemediğinizi düşündüğünüz o koca kilimlerinizi de bize getirebilirsiniz. Biz hem kilimleri hem de halıları uzman ekibimiz ile temizliyoruz.

Antik halı yıkama işlemleri

Beykoz halı yıkamalarınız için bu bölgede hizmet veren ekibimiz sizinle iletişim kuracaktır. Kısa zaman içinde yeniden temizlenmiş ve yenilenmiş halılarınızı teslim alabilirsiniz.

Beykoz antik halı yıkamalarınızı da yapabiliriz. Eğer antik halılara ilginiz varsa ve bu halıları sıradan temizleyicilerin temizleyemeyeceğini biliyorsanız, o halde bizle iletişim kurabilirsiniz. Ekibimiz antik halıların nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda da uzmandır. Halınız zarar görmeden temizlenir ve size hassasiyetle teslim edilir.

Beykoz halı tamirinde ekibimiz profesyonel hizmet vermektedir. Halılarınız zamanla eskir ve yıpranır. Bu durumda belki de çok özel olan halılarınızdan vazgeçmek istemezsiniz. Ekibimiz bu halıların ya da kilimlerin tamiri ve revizesi için işlem yapmaktadır. Ardından temizlikleri tamamlanan halı ve kilimler kullanıcılara teslim edilir. Eğer sizin de bu şekilde tamire ihtiyaç duyduğunuz halılarınız varsa bizle iletişim kurun. Uzman ekibimiz halılarınızın revize edilmiş, mükemmel halini size en yakın zamanda teslim edecektir.