Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Beylikdüzü halı tamiri

Beylikdüzü halı tamiri

Kilimcioğlu Halı Hastanesi Beylikdüzü kilim yıkama ve tamir uygulamalarını sunan profesyonel bir firmadır. Dekorasyon ya da koleksiyon oluşturma amacıyla var olan değerli halılarınızı Beylikdüzü halı tamiri firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Üstelik bununla birlikte daha iyi hale getirebilirsiniz. Tüm ilçelerden başvuru yapabileceğiniz firmamız, size bu alanda güvence sağlamaktadır. Verilen hizmetlerde standartların dışında bir kalite hedeflemektedir. Çok yönlü ve profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul halı yıkama ve kurutma

Halılar, insanlık tarihinin çok eski dönemlerinden beri kullanılıyor. Anadolu kültürü açısından da ayrıca bir öneme sahip. El yapımı ipek dokuma halılar, dünyanın birçok noktasına özel siparişlerle koleksiyon severlere gönderilmekte. Durum böyle olunca halıların bakım ve tamir ihtiyaçlarında, onlara yeni görünüm kazandırabilmek için Kilimcioğlu Beylikdüzü halı tamiri firması devreye giriyor. Özel üretim halılar hiçbir zarar almadan yıkanıyor, boyanıyor ve tamir isteyen yerleri yeni görünüme kavuşuyor.

Antik halılar nasıl temizlenir?

Beylikdüzü antik halı yıkama firmamız halılarınız için ideal çözüm üretir. Meydana gelen lekeleri gidermek, tamirini yapmak adına teknik açıdan yeterli destekle birlikte işlemler sorunsuz olarak gerçekleşir. Her sene bir kere yıkanması önerilen halılarınızı temizlerken tüm detaylar Kilimcioğlu Beylikdüzü halı yıkama firması tarafından dikkate alınacaktır. Halının boya özellikleri, işlemede hangi bölgelerin daha hassas ayarlandığı vs. önemli detaylardır.

  • Antik halılar temizlenmeden önce halı yüzeyinde var olan lekeler tespit edilir.
  • Halı yaklaşık 30 dakikalık bir süpürme-toz alma sürecine girer.
  • Halının gözenekleri açıldıktan sonra türüne uygun makinede ona uygun su püskürtme ve basınç ayarlaması yapılır. Özel sistemle çalışan makineler halıya zarar verecek bir temasta bulunmadan temizliği gerçekleştirir.
  • Yıkama işlemi hassas basınç dengesi ile bittikten sonra sıkma ve kurutma devresi başlar.
  • Yine özel makinede kurutma işlemi yapılmaktadır.
  • Beylikdüzü halı tamiri işlem talebinizde tamirat ve yıkama birlikte isteniyorsa, bu durumda önce halının tamiratı gerçekleşecektir. Daha sonra yıkamaya alınır.
  • Beylikdüzü halı tamiri ve yıkama bittiğinde leke kontrolü sağlanacaktır. Genellikle çok zorlu lekeler bile olsa derinlemesine işlem yapıldığından kolayca çıkar.

İpek halı tamiri nasıl yapılır?

Beylikdüzü halı tamiri işlemlerinde ipek halınızın bakımında şu aşamalar uygulanır:

  • Çözgü atma işlemiyle hasır dokuma gerçekleşir. Bu işlemde halıya uygun malzeme seçilir.
  • Tamir görüntüsünün belli olmaması adına özel bir uygulama yapılır.
  • Atkı atma uygulaması tamir işleminin ikinci aşamasını oluşturmaktadır. Bu uygulamanın amacı çözgü sıralamalarını bir araya getirmektir. Halınız yenilenen görüntüsüyle sorunsuz kullanıma devam edilir.

Profesyonel halı kilim onarım

Beylikdüzü halı tamiri firmamız bünyesinde tecrübeli bir ekip tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin orijinalliği hiçbir şekilde zarar görmeden uygulamalar devam eder. Beylikdüzü halı leke çıkarma firmamızdan en iyi sonucu alabilmek adına beklentilerinizi tam olarak paylaşmanız önemli bir konu. Taleplerinizi internet ortamından da iletebiliyorsunuz.