Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Esenler halı yıkama fabrikası

Kilim ve halılar başta evlerde olmak üzere, birçok yerde dekoratif olarak da tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kullanımı kadar temizliği de önem teşkil eder. Bu konuda son yıllarda profesyonel hizmet veren kurumlar ortaya çıkmıştır. Bu nedenle geleneksel yöntemlerden ziyade, bu yöntemler tercih edilmektedir. Esenler halı yıkamasında biz ekip olarak başarılı ve istikrarlı bir hizmet veriyoruz. Bu konuda eğitimli ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Esenler halı yıkamalarınız konusunda hizmet almak isterseniz, bu bölgede olan uzmanlarımız sizinle iletişim kuracaktır. Elbette sizin sitemizde yer alan talep formunu doldurmanız ya da bizi aramanız gerekir. Bu prosedürden sonra en kısa zamanda aranacaksınız. Böylece kapınızdan halılarınız ya da kilimleriniz alınacak ve sizin için en kısa zamanda temizlenip size getirilecek.

Esenler halı yıkama ile alakalı rastgele işlemler uygulamıyoruz. Halınıza, halınızın yapısına, yününe göre işlem uyguluyoruz. Her halıya her ürün kullanılmaz. Halılarınızın ömrünü uzatmak bizim için önemlidir. Bu nedenle bilinçli işlem yapıyoruz.

Esenler bölgesinde halı yıkama ve leke çıkarma

Esenler halı yıkamalarınızda bu bölgede bulunan ekiplerimiz size yardımcı olacaktır. Halılarınızın cinsi ve yeri bizim için önemli. Bir halının ne kadar süre kullanıldığına bakılarak işlem uygulanır. Halınızın yıpranma türüne göre işlem uyguluyoruz. Yani teknolojiden yardım alırken, aynı zamanda bilinçli uzmanlarımız ile çalışıyoruz. Esenler halı yıkama işlemleri için bize güvenebilirsiniz. Biz işimizi biliyor ve her halıya aynı muameleyi göstermiyoruz.

Esenler halı leke çıkarma işlemleri lekenin cinsine göre değişir. Öncelikle lekenin nasıl ve ne zaman olduğuna bakıyor, gerekli kontrolleri yapıyor, ardından halılarımıza uygulama yapıyoruz. Bazı lekeleri sizin çıkarmanız doğru olmaz. Önemli olan halıları yıpratmadan bazı işlemleri uygulamak ve lekeleri çıkarmaktır. Biz bu konuya hassasiyet gösteriyor ve öncelikle analizlerimizi yapıyoruz.

Esenler kilim yıkamalarında dikkatli olmak gerekir. Özellikle el dokuması olan kilimlerde ince işlem yapmak ve kilimin orijinalliğini bozmamak gerekir. Geçmişten deneyimli olan firmalar zaten bunun nasıl yapılması gerektiğiniz ve uygulanabilecek prosedürleri bilir. Biz de ekibimiz ile bunu biliyor ve işlemlerimizi buna göre uyguluyoruz.

Antik halı yıkama işlemleri

Esenler halı yıkamalarınızda yapılan ek işlemler de mevcuttur. Talepler doğrultusunda Esenler antik halı yıkama işlemlerini de yapıyoruz. Bu işlemlerde öncelikle halının temizliği daha dikkatli yapılmalıdır. Her halının yıkanması için ortalama kullanılan su 250 litredir. Her halı için ayrı bir yıkama sistemi uygulanır. Lekeli halılar için özel leke çıkarıcılar kullanılır. Gerekli halı parlatıcıları da kullanılır. Bunlar konusunda ise mutlaka organik ürünler tercih edilir. Yıkama işlemi gerçekleştikten sonra ise, kurutma işlemi yapılır ve halılar paketlenir.

Esenler halı tamiri işlemleri genelde eksi halılarda istenir. Bu halıların öncelikle yıkanması gerekir. Yıkama işlemlerinden sonra gerçek renk ortaya çıkacak ve bundan sonra kullanılacak malzemeler seçilecektir. Sorun tespitinden sonra tamir işlemi de duruma göre uygulanır.