Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Esenyurt halı tamiri

Esenyurt halı tamiri

Halıcılık sadece son zamanların değil, yüzlerce yıldır büyüyen önemi sayesinde değeri de artan değerlerimizden bir tanesidir. Bu değerimize sahip çıkmak amacıyla açmış olduğumuz firmamız küresel çapta hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Esenyurt halı tamiri yapmaya devam ettiğimiz günden bu yana, çevredeki sayısız halının her türlü bakımını yapmış bulunmaktayız. Halılarınızı teslim aldıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda gerçekleştireceğimiz her türlü bakım ve temizleme işlemini çok dikkatli bir şekilde gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Esenyurt halı yıkama bayiimizde yıkadığımız halıları yeni halılar ve antik halılar olarak iki sınıfa ayırıyoruz. Böylece iki halı çeşidine de farklı işlemleri uygulayabiliyoruz. 50 yılı aşkın süredir sektörde bulunuyor olmamızdan kaynaklanan tecrübemiz, bu alanda elde ettiğimiz kalitenin de bir göstergesidir.

Esenyurt’ ta halı tamiri uygulamaları

Sektördeki firmalar genellikle aşırı dozda kimyasallar kullanarak halı yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Esenyurt halı tamiri bayiimiz, kimyasallardan kaynaklanan deformasyonlar dahil olmak üzere birçok konuda tamir işleminin gerçekleştirildiği bir uzantımız olarak hizmet vermektedir. Firma olarak yıllardan beri kullanmış olduğumuz tamir bilgimizi, yeni ve teknolojik cihazlarla birlikte çok daha kaliteli bir hale getirmiş bulunmaktayız. İstanbul‘ da hizmet verdiğimiz Esenyurt halı leke çıkarma işlemi gerçekleştiren bayiimiz, tamir esnasında halınıza zarar verecek hiçbir kimyasalla çalışmamaktadır. Firmamızda ki tamir uygulamaları, halınızda ki deformasyona ve halının türüne göre değişiklik göstermektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılarınızın tamiri için, sizin ettiğiniz talep doğrultusunda bir planlama cetveline göre hareket etmekteyiz. Halınızın tamir işlemi için isteğinizin bulunmadığı hiçbir işlemin gerçekleşmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Esenyurt antik halı yıkama çalışmalarımız son derece dikkatli bir şekilde sürdürülmektedir. Halınızın ne kadar tarihi ve manevi değere sahip olduğunu biliyoruz. Halınızı en iyi şekilde yıkamamızı sağlayacak hangi materyal bulunuyor ise yıkama işlemini de sadece o materyallerle gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamada halının deforme olmasına sebep olacak hiçbir işlem uygulanmamaktadır. Esenyurt halı tamiri yapan bayiimiz, sürekli olarak hizmet verdiğimiz alandaki genel duruma ve tecrübelerimize dayalı bir tamir sürecinden geçilen bayiimizdir. Tamir işleminden önce halınızda kullanılmasını veya kullanılmamasını istediğiniz tüm içerikleri Esenyurt halı tamiri için göndermiş olduğumuz ekibimize belirtebilirsiniz.

Tamir edilecek halının türü

Tamir işlemi esnasında halının durumuna büyük ölçüde önem vermekteyiz. Esenyurt kilim yıkama çalışmalarımızın bir sonucu olarak, halı ve kilimlerinize farklı özelliklerde işlem uygulamaktayız. Halınızın veya kiliminizin daha kaliteli olmasını sağlayan bu işlem sayesinde son derece hoş ve kaliteli bir görünüm elde edilebilmektedir. Bayilerimizde ki tüm çalışmalar ortak tecrübelerin ürünü olan malzemelerle yapılmaktadır. Bundan dolayı her halı türüne bağlı olarak geliştirmiş olduğumuz teknikler mevcuttur. Müşterilerimizle en çok etkileşimde olan Esenyurt halı tamiri merkezimizde de aynı teknikler gerçekleştirilebilmektedir.