Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Esenyurt halı yıkama

Birçok farklı kurum ve evde halı ya da kili görebilirsiniz. Bu ürünlerin seçilmesi kullanılmasından sonra, belirli zaman aralıkları ile temizlenmesi gerekir. Esenyurt halı yıkamasında deneyimli ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Bizimle iletişim kurabilir ve işi uzmanına bırakabilirsiniz.

Esenyurt halı yıkamalarınız ile alakalı farklı işlem talepleriniz olabilir. Biz farklı işlemleri de deneyimli kadromuz sayesinde kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bunun için elbette sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçmeniz gerekir. Esenyurt halı yıkama ile alakalı bizi arayabilir ya da sitemize talep formu gönderebilirsiniz. Daha sonra uzmanlarımız sizi arayacak ve nerede iseniz, halılarınızı alıp yapılması gereken işlemleri yapacaktır. En son ürünleriniz paketli halde size teslim edilir.

Esenyurt bölgesinde halı yıkama ve leke çıkarma

Esenyurt halı yıkamalarınızda bölgede bulunan ekiplerimiz sorunlarınıza müdahale edecektir. Özellikle leke çıkarma işlemleri konusunda uzman ekiplerimiz lekelerinizde kurtulmanızı sağlayacaktır. Esenyurt halı leke çıkarma konusunda sizin uyguladığınız işlemler halılarınıza zarar verebilir. Bu nedenle bize başvurmalısınız. Sizin başlangıçta çıkardığınızı sandığınız lekeleriniz daha derine inebilir ve halıların arasında çeşitli bakterilerin oluşmasına neden olur. Bu da sağlık açısında sorun oluşturur. Özellikle antika halılar konusunda renk solduran ya da halıya z arar verecek maddeleri kullanmanız sorun yaratır. Bu nedenle Esenyurt halı yıkama işlemleri konusunda profesyonel destek almalısınız. Halıların profesyonelce temizlenmesi sağlık açısından da çok önemlidir.

Esenyurt kilim yıkamalarında da en az halı yıkamalarında olduğu kadar dikkatli olmak gerekir. Özellikle el ile işlenmiş olan kilimlerin çok dikkatli temizlenmesi gerekir ki kilimler zarar görmesin.

Antik halı – kilim yıkama ve tamir işlemleri

Esenyurt halı yıkamalarında yapılan daha farklı ve derin işlemler mevcuttur. Bunlardan biri de Esenyurt antik halı yıkamadır. Antik halılar çok dikkatli yıkanmalıdır. Öncelikle halı cinsi belirlenmeli ve buna göre su, malzeme kullanılmalıdır. Kesinlikle organik malzemeler kullanılır. Yıkama işlemlerinden sonra kurutma işlemlerinde halıların nem durumuna göre iki üç gün havalandırma yapılır. Doğal gaz sistemleri ile kurutmalarda işlemler on dört saate kadar sürebilir. El dokuması antik halılarda akma olabileceği için işlemler daha dikkatli yapılır. Antik halılar tek başlarına yıkanıp hızlıca kurumaya alınır.

Esenyurt halı tamiri konusunda da ekiplerimiz profesyonel çalışır. Halı tamiri öncesinde yıkama yapılır. Daha sonra sorunun ne olduğu bulunur ve halıda olan malzemeler tespit edilir. Orijinal malzemelerin kullanılması elzemdir. Halılarına püskül ve saçak kısımları çabuk yıpranır. Bu işlemler daha çabuk tamir edilir. Orta kısımlarda yer alan tamir işlemleri daha çok zaman alır. Tamir sırasında genelde el tezgâhı kullanılır. Tezgâha koyulan halı ya da kilimlerin kesinlikle aslında uygun şekilde yapılması gerekir. El iğnesi ve ilmek kullanılan yöntemler arasında yer alır. Bu sebeple bir uzman ekibimize güveniyor ve bu işlemleri sizin için profesyonelce yapıyoruz.