Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Eyüp halı tamiri

Eyüp halı tamiri

Eyüp halı tamiri merkezimiz, İstanbul ‘da en çok ziyaret edilen yerlerimizden biridir. Bununla birlikte müşterilerimizin taleplerine son derece kaliteli bir şekilde karşılık verebilmek için çalışan adreslerimizden bir tanesidir. Antik halı meraklılarına ve halısını tamir ettirmek, yıkatmak veya halısının daha dayanıklı bir hale gelmesini sağlamak isteyen müşterilerimizin uğrak noktasıdır. Bu sektördeki yıllardır süregelen ve artmaya devam eden tecrübemizle sürekli olarak hizmet vermekteyiz. Eyüp halı yıkama işlemini de gerçekleştirdiğimiz bayii, genellikle halınızla ilgili yapılmasını istediğiniz tüm durumlara olumlu bir şekilde karşılık vermektedir. Halınızı kendi halımız gibi görerek yapacağımız bakım nedeniyle, halınız tamamen kaliteli ve şık bir görünüme sahip olacak ve teslim edilecektir.

Eyüp’ te halı tamiri uygulamaları

Halınızın tamir edilmesi için belirlenen yöntemler birçok farklı temele dayandırılabilir. Eyüp halı tamiri, İstanbul içerisindeki bütün müşterilerimizin halılarının durumuna bağlı olarak tamir edilmesine olanak sağlayan yöntemlerin bulunduğu bir bayimizdir. Birbirine benzer halı türlerinde ortak yöntemlerin kullanılabileceği gibi, halının tamir işlemi esnasında asla kullanılamayacak maddeler de olabilmektedir. Halınıza bağlı olarak kararlaştırılacak olan bu durum, 50 yılı aşkın tecrübemizden kaynaklanan temeller sayesinde en iyi şekilde sonuç bulmaktadır. Eyüp antik halı yıkama, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz, klasik yöntemlerden daha farklı bir hizmet sürecine sahiptir. Semtimizdeki tüm halılar için uygun şekilde geliştirdiğimiz teknikleri, Eyüp kilim yıkama çalışmalarına da aynı kaliteyle ve hız kesmeden devam etmekteyiz.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Tüm halılar için birbirinden farklı tamir ve temizleme yöntemlerine başvurulabilmektedir. Firmamızın bayilerinden Eyüp halı tamiri ve halı yıkama tarafından kullanılan yöntemler, halılarınızda hiçbir deformasyon oluşmayacak şekilde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Tamiri yapılacak olan halıya bağlı olarak belirleyeceğimiz tüm tamir materyalleri, tamir sıralaması ve işlemi, şirket tarafından son kalite ürünlerle gerçekleştirilecektir. Eyüp halı leke çıkarma ve halı yıkama işlemi esnasında kullanacağımız ürünlerin tümü, şirketimiz tarafından uzun bir süredir kullanılan içeriklerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da halınızda ki lekelerin en iyi şekilde çıkarılabileceği ve tamirin en iyi şekilde sonlanacağı şekilde hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Tamir edilecek halının türü

Eyüp mevkiinde ki Eyüp halı tamiri bayimizin halı tamiri esnasında son derece dikkatli bir çalışma yürüttüğü bilinen bir gerçektir. Bu işlemler esnasında esas alınan tüm içerikler, halının durumuna ve halıda bulunan tamir bölgelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Halınızın asırlık olması ve yeni olması bizim için son derece önemli etkenlerden bir tanesidir. Tüm halılara eşit derecede değer veren firmamızda, sizin halınız da en son kalite tamir aşamalarından geçirilecektir. Eyüp halı tamiri bayimizde yapılacak olan tamirler detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra çalışmalara başlanmaktadır.