Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Eyüp halı yıkama

Geçişten bugüne kadar gelen halı ve kilim kullanımı yaygındır. Bu nedenle çok farklı özelliklere sahip olan halı ve kilimler bulunmaktadır. Özellikler değiştikçe bu halı ve kilimlerin temizlenmesi de önemli duruma gelmektedir. Eyüp halı yıkamasında konusunda profesyonel olan ekiplerimiz çalışmaktadır. Halıların temizliklerinin rutin olarak yapılması sağlık açısından önemlidir. Temizlik zamanları genelde geçiş mevsimleri olarak seçilir.

Eyüp halı yıkamalarınız konusunda bu bölgede olan ekiplerimiz duruma müdahale etmektedir. Bunun için bizi arayın, ekiplerimiz gelsin ve halılarınız profesyonel yöntemler kullanılarak yıkansın. Eyüp halı yıkama ve bu halılarda uygulanan yöntemler konusunda uzmanlarımız sizi her zaman aydınlatır. Halılarınız bulunduğunuz yerden alınır ve işlem tamamlandıktan sonra aynı yere paket olarak teslim edilir.

Eyüp bölgesinde halı – kilim yıkama ve leke çıkarma

Eyüp halı yıkamalarınızda farklı yöntemler kullanılabilir. Bunlar; buharla halı yıkama, köpükle halı yıkama, kuru halı yıkama, halı fırçalama makinası ve şampuanlı halı yıkama gibi yöntemleri kullanılmaktadır. Bu yöntemler halının türüne ve ne kadar zaman kullanıldığına bağlı olarak değişir. Yıkamalarında organik ürünler kullanılır.

Eyüp halı leke çıkarma işlemlerinde de oldukça profesyonel işlemler uyguluyoruz. Öncelikle halıya bu gibi durumlarda müdahale etmemek daha iyidir. Sizin çıkardığınızı sandığınız lekeler dibe çöker ve ilerleyen dönemler için hijyen problemlerine neden olur. Biz organik ürünler ile işlemlerimizi yapıyor ve lekenin türüne, halının cinsine göre temizleme ve leke çıkarma işlemi uyguluyoruz. Hele ki ortada antik bir halı varsa, o zaman durum daha da değişir ve uygulamalar tek başına yapılır.

Eyüp halı yıkama işlemlerinde profesyonel destek almanız önemlidir. Eyüp kilim yıkamalarında ise yine dikkatli olunmalı ve kesinlikle teknik durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Biz ekip olarak bu tür antik kilimleri tek başına ele alıyor ve öncelikle güzelce temizleyip, lekenin cinsinde göre müdahalede bulunuyoruz. El işçiliği ile yapılmış kilimlere daha hassas davranmak gerekir.

Antik halı – kilim yıkama ve tamir işlemleri

Eyüp halı yıkamalarında halı türüne göre işlem uyguluyoruz. Eyüp antik halı yıkamasında organik malzeme kullanıyor ve bu halıları ya da kilimleri özellikle ayrı olarak ele alıyoruz. El dokuması halılarda genelde akma olur. Bu nedenle ayrıca temizleme işlemi uygulanmalı ve halılar hemen kuruma işlemine alınmalıdır. Ekiplerimiz bu konuya özellikle hassasiyet gösteriyor ve halıların – kilimlerin orijinalliklerinin özellikle bozulmamasına özen gösteriyor.

Eyüp halı tamirinde halının cinsi türü, tamir edilecek kısımlar belirlenmelidir. Ekibimiz buna özen gösteriyor ve öncelikle eldeki halıları ya da kilimleri yıkayıp sorunun nerede olduğunu anlamaya çalışıyor. Daha sonra birebir aynı ürünler ve malzemeleri kullanarak sorunların giderilmesini sağlıyor. Bunun için genelde halı tezgâhları kullanılıyor. Saçak bölümleri daha kolay tamir edilirken halıların orta kısımları daha zorludur. Bu nedenle bu işlemler zaman alabilir; ancak biz profesyonel ekiplerimiz ile sorunları çözüyoruz.