Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Fatih halı tamiri

Fatih halı tamiri

Fatih halı tamiri, son dönemde üretilen ve uzun bir geçmişe sahip olan tüm halılarınız için her türlü hizmeti verdiğimiz bayilerimizdendir. İstanbul ‘un her semtinde “Halı hastanesi” olarak tanınmakta ve bu unvanımızı gururlu bir şekilde korumaya devam etmekteyiz. Sektördeki uzun süreli geçmişimiz sayesinde müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almamız, Fatih halı tamiri bayimizin hizmetini sürdürmesini sağlamıştır. Antik halı tamiri alanında da tecrübelerimiz sayesinde binlerce farklı halının analizini yaparak, halının durumuna göre onarım yapmış bulunmaktayız. Firmanıza göndereceğiniz halının tamiri tamamen uzman kadromuz tarafından denetlenmekte ve gerçekleştirilmektedir. Fatih leke çıkarma çalışmalarına başladıktan sonra, halınızın tamir aşamalarından geçirilmesi mümkün hale gelmektedir. İşlem sırası aksatılmadan yapılacak olan tüm bakımlar, her halı türünde son derece kusursuz bir sonuç ortaya çıkartacaktır.

Fatih’ te halı tamiri uygulamaları

Fatih semtinde sürdürdüğümüz Fatih halı yıkama projemiz sayesinde bugüne kadar birçok halının yıkama ve tamir işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Fatih ‘te bulunan bayiinin halı tamiri uygulamaları, tamamen alanında uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Sektördeki genel kullanım, birçok halının solmasına ve yıpranmasına neden olmaktadır. Bu tür bir durumla karşılaşmamak amacıyla sürdüreceğimiz çalışmalar, Fatih kilim yıkama işlemleri için de aynı şekildedir. 50 yılı aşkın süredir birçok halı çeşidinde birçok halı yıkama çeşidiyle hizmet verdiğimiz bilinmektedir. Halının tamiri, genel durumunun kontrol edilmesinden sonra en iyi sonuç alınacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

İstanbul ‘da birbirinden güzel halıların bulunduğu ve bu halıların her birinin servet değerinde olduğunu bilmekteyiz. Fatih halı tamiri işlerinde adını duyurmayı başarmış olan firmamız, manevi değeri bulunan halılarınızda son derece dikkatli bir şekilde bakım yapmaktadır. Tamir işleminde halının ip türüne ve malzemenin durumuna aşırı derecede dikkat edilmektedir. Bize teslim ettiğiniz halıdaki deformasyonun giderilmesi için uygulanacak olan yöntem, halıda tamir işleminin belli olmaması için dikkatli bir şekilde yapılacaktır. Uzun süredir yapmış olduğumuz Fatih halı tamiri, müşterilerimizin halılarında kullandığımız metotları daha da geliştirmemize ve onarılan kısmın gizlenebilmesine imkân tanımıştır.

Tamir edilecek halının türü

Halınızı tamir etmeden önce en dikkat ettiğimiz özelliklerden bir tanesi halınızın türüdür. Kullanacağımız makinelerdeki temizleme aparatları, temizleme sıvıları ve diğer özellikler son derece dikkatli bir şekilde kontrol edilmektedir. Fatih antik halı yıkama çalışmalarımızda olduğu gibi; halının tamir işlemlerinde de dayanıksız olduğu tespit edilen kısımlarda ince detaylara dikkat edilerek çalışılmaktadır. Dış etkenlerden dolayı yıpranan, bir kısmı yanan veya benzer olumsuz durumlar yaşanan tüm halılarda onarım yapılacaktır. Halınızda bulunan motif ve malzemeler kullanılarak gerçekleştirilecektir. Fatih halı tamiri işlemleri de bu sayede halınızın ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlayacaktır.