Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Fatih halı yıkama

Öncelikle pek çok ürünü temizlemek, eskiden olduğu gibi kalitesini korumak çok zor olan bir durumdur. Hele ki bu ürünlerin ciddi anlamda değerleri varsa o zaman daha da özenli olunması gerekiyor. Biz işimizin ehlisi olarak her zaman tüm değerli halılarınızı özenle yıkıyor, temizliyor ve sizlere geri getiriyoruz. Fatih halı yıkama hizmetlerinde oldukça prestijli bir alanda sizlere hizmet vermekteyiz. 50 yılı aşkın süredir tüm değerli halılarınızı temizliyor, ilk günkü temizliğine ulaştırıyoruz. Pek çok kez temizlik sırasında halılar aşınabiliyor. Özellikle eski halılarda saçaklanma, renklerin kayması ya da solması gibi sorunlar karşınıza çıkabiliyor. Bu durumda Fatih halı tamiri hizmetimiz sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Saçak tamiri yapıyor, renklendirmeleri tekrardan sağlayarak renk solmalarını ve de renk kayması problemlerini yok ediyoruz. İşimizde oldukça hassas olduğumuzdan ötürü geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Fatih halı yıkama konusundaki iddiamızı sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, dünyanın pek çok yerinde sürdürmeye devam ediyoruz.

Antik halı yıkama

Antika olan halıların temizliğinde özel malzemelerin kullanılması ve çok büyük bir önemin gösterilmesi gerekiyor. Dolayısı ile bu ürünleri temizlik için bize emanet ettiğinizde gözünüz arkada kalmayacaktır. Antika ürünlerinizi öncelikle evinizden alıyor yıkama mekanımıza getiriyoruz. Fatih halı yıkama konusunda bilgili olduğumuzu, işlemleri usta çırak yöntemi ile öğrendiğimiz için, işin artık ustası olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Fatih antik halı yıkama işinde de ne kadar başarılı olduğumuzu dünya çapında ispatlamış bir firma olarak sizlere de hizmet sunmaktayız. Eğer antik halı yıkama konusunda tereddütleriniz var ise o zaman ofisimize gelebilir, bizler ile konuşabilir, güven alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz her iş sizlere gösterebileceğimiz referans anlamına geliyor. 50 yıllık tecrübemiz sayesinde alacağınız hizmet çok daha kaliteli oluyor. Fatih kilim yıkama işinde de bir o kadar iddialıyız. Kilimlerinizi getirerek yıkatabilir, tamirini yaptırabilirsiniz.

Halılardaki lekeleri çıkarma

İnsanlar genel olarak antik halılarını kullanmak yerine sergilemeyi tercih eder. Ama yine de bazen antika halılarda bile lekelenme söz konusu olabilir. Sadece antik halılar için değil normal halılar için de lekelenme büyük bir problem olmaktadır. Leke çıkarma sonucunda antika halılar da normal halılarda aşınabiliyor. Ama bizler bu aşınmanın önüne geçen teknolojimiz ile hem hızlı hem de sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Bu konuda yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve Fatih halı leke çıkarma işlemi için randevu almak. Geri kalan tüm işlemleri tecrübeli ve işinin ehli olan ekibimiz halledecektir. İsterseniz yerinde isterseniz fabrikada yıkama işlemlerinden birini seçebilirsiniz. Fatih halı yıkama hizmeti aynı zamanda ekonomiktir. Amacımız Fatih halı yıkama hizmetini verirken müşterilerimize hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet sunmaktır. Dünya çapındaki başarımıza baktığımız zaman müşteri memnuniyeti sağlayabildiğimizi de görebiliyoruz.