Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Florya halı tamiri

Florya halı tamiri

Florya halı tamiri alanında Kilimcioğlu markamız oldukça kendini geliştirerek ilk sırada isim yapmıştır. Hizmet kalitesi açısından sizin değer vermiş olduğunuz ve yenilemek istediğiniz halıları oldukça titiz bir biçimde yenileyerek size geri verir. Birinci kalite işçilik ile tamir ve tadilatını yaptığımız halılar için kurmuş olduğumuz halı hastanesi her türlü halı hizmetinizde sizin karşınızdadır.

Florya halı tamiri anlamında işinde son derece başarılı olan çalışanlarımız olduğu için işini de titizlikle yapmaktadırlar. Kullanıcılar genellikle nadide olan halılarını bize getirmekten çekinmezler ve teslim ettikleri zaman oldukça titizlikle çalışılacağını bilirler. Florya halı yıkama işlemi için özel toz alma sistemlerimiz ve son teknolojik makinelerimiz ile işimizde size bir numara olduğumuzu söyleyebiliriz.

Halı yıkama işleminin incelikleri nelerdir?

Öncelikle bize getirdiğiniz halıları kriterlerine göre ayırdığımızı söyleyebiliriz. Bu nedenle kriterlerine göre ayrılan halılar birden fazla işleme aynı anda tabi tutulur. Genellikle bu işlemlerin çoğu da el değmeden bahsettiğimiz teknolojik ürünler ile yapılır. Florya halı tamiri konusunda deneyimli çalışanlarımız halınıza en uygun olacak temizleme ürününü bulacaktır.

Ayrıca tüm yıkama işlemlerinin öncesinde uzmanlar tarafından onay alınır. Bu uzmanlar halıların kaç derecede nasıl bir ürün ile yıkanacağı hakkında oldukça fazla bilgi sahibidir.

Halılarınız için ayrıca halı servis talebimizde bulunmaktadır. Florya antik halı yıkama ve tadilatı işlemleri için; evinize kadar getirdiğimiz ve aldığımız halılarınızı son derece uzman kişilerce herhangi bir şekilde hijyeni bozulmadan size teslim ediyoruz. Bu işlemi yaparken de kullanıcılarımız ne kadar dikkatli ve hassas davrandığımızı biliyor.

Halı tadilatı işlemi nasıl yapılıyor?

Florya halı tamiri işlemi için öncelikle kıymet verdiğiniz halılarınız olduğunu bildiğimizden detaylı bir inceleme aşamasına tabi tutuyoruz. Bu aşamasında halınızın antik mi olduğu, dokuma mı olduğu, makinada mı dokunduğu yoksa elde mi dokunduğu gibi detaylara giriyoruz. Ön aşama son derece önemli.

Bu aşamadan sonra dokuma işlemine geçiyoruz ve burada yaptığımız işlemler için halınız ile birebir örtüşecek malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Florya kilim yıkama ve tadilatı gibi küçük çaplı tadilat ve yıkama işlemlerini de detaylı bir şekilde yapıyoruz.

Halı kadar aslında önemli olan bir diğer kısım ise saçak kısmı oluyor. Bu saçak kısmında yaptığımız tamir işlemleri halınızın daha diri durmasını sağlıyor. Dileyen kullanıcılar halılarını hem tadilat hem de yıkama için verirken halılarının inanılmaz değişimine tanık oluyor. Florya halı tamiri işlemlerini yaparken ayrıca oldukça doğal ürünler kullanmamız da müşteriyi memnun ediyor diyebiliriz. Eğer hizmetlerimizden memnun kalırsanız blog sayfamızı da ziyaret edebilir ve bizle iletişime geçebilirsiniz. Florya leke çıkarma, halı yıkama ve tadilat gibi uzmanlık alanlarımızda size kaliteli hizmet sunmaktan keyif aldığımızı bilmenizi isteriz. Ayrıca anında sosyal medya hesaplarımızdan da bizimle irtibat kurabilmeniz mümkün olacaktır diyebiliriz.