Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Florya halı yıkama

Florya halı yıkama, halı yıkama için çok sayıda tekniğe sahiptir. Halılarınız türüne göre en iyi teknik ile yıkanacaktır. Florya halı yıkama bayimizde de her halı çeşidi için farklı yöntemler kullanılmaktadır.

Derinlemesine halı yıkama yöntemi

Bu halı yıkama tekniği sadece profesyonel halı yıkamacılar tarafından yapılan ve oldukça zahmetli bir halı yıkama tekniğidir.

Adresinizden teslim alınan halılar halı yıkama merkezlerine götürülerek bir dizi işlemden geçer. İlk olarak özel bölmelerde halıların tozları alınır. Ardından yarı ve tam otomatik halı yıkama makinaları ile yıkama işlemi titizlik ile gerçekleştirilir. Yıkama işleminin ardından halılar durulanır ve ardından kurutma odalarında kurutma işlemini tamamlamak için kurutmaya bırakılır. Tüm işlemler bittikten sonra halıların temizliği kontrol edilir ve paketlenip teslim edilmeye hazır hale getirilir.

Florya halı yıkama tesislerinde derinlemesine halı yıkama işlemi yapılabilmesi için halıların en az altı ayda bir halı yıkamaya verilmesi gerekmektedir. Halılarınızı nasıl yıkadığı belli olmayan halı fabrikalarına veya oto yıkamalara vermekten kaçının.

Buharla halı yıkama yöntemi

Florya halı yıkama merkezinde birçok lekeli halıda işe yaradığı için en tercih edilen halı yıkama yöntemlerindendir. Bu yöntemde halı yıkanırken buhar değil de sıcak su kullanılır aslında. Suyun sıcaklık ortalaması ise altmış beş derece ile yüz derece arasındadır. Yüksek sıcaklıkta verilen su ile halıdaki kir parçacıkları çözülür ve ardından vakumlama yöntemi ile çözülen kir parçacıkları makinanın haznesine çekilir.

Florya halı yıkama merkezinde kullanılan bu yöntem için temizleme suyunun içine deterjan ve temizleme solüsyonu eklenir. Bu yöntem halıda bulunan bakterileri, mantarları ve tüm zararlı maddeleri etkili bir şekilde temizler.

Bu bayimizde ayrıca Florya antik halı yıkama, Florya antik halı tamiri, Florya kilim yıkama, Florya halı leke çıkarma işlemleri; Kilimcioğlu halı yıkama merkezi tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.