Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Gaziosmanpaşa halı tamiri

Gaziosmanpaşa halı tamiri

Gaziosmanpaşa halı tamiri yapan firmamızda ki tüm tamir içerikleri son zamanlarda kullanılan en son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. İstanbul ‘da vermeye devam ettiğimiz kaliteli hizmetin daha fazla ilgi görmesini sağlamaktayız. Ülkemizdeki her tamir talebine çok kısa bir süre içerisinde cevap verebilmeyi hedeflemekteyiz. Gaziosmanpaşa halı yıkama bayilerimizde ki çalışmalar aralıksız bir şekilde sürdürülmeye devam etmektedir. Tüm müşterilerimiz için en hızlı ve aynı zamanda güvenilir hizmet sürecini oluşturmak için çalışmaktayız. Yıllardır sektörde güvenilir bir şirket olarak bulunuyor olmamızın sağladığı gurur ve prestij, halılarınızın en kaliteli şekilde teslim edilmesine olanak sağlamaktadır.

Gaziosmanpaşa’ da halı tamiri uygulamaları

İstanbul genelinde sağladığımız hizmet ve Gaziosmanpaşa halı tamiri çalışmalarımızdaki etkenler, firmamızın adını çok daha fazla duyurmuştur. Geniş ve son derece uzman bir ekibe sahip olmamızdan dolayı tüm halıların tamiri gerçekleştirilebilmektedir. Klasik motifler bulunan yeni halılarda oluşan yanık lekelerinde, teslim etmiş olduğunuz halınızı gayet hızlı bir şekilde onarabilmekteyiz. Gaziosmanpaşa halı tamiri işleminde birçok farklı tamir durumuna yönelik özel yöntemlerimiz bulunmaktadır. Dökülen, iplikleri açılmaya başlayan veya rengi solan tüm halılarda uyguladığımız yöntemler, firmanın 50 yıllık halıcılık tecrübesini ortaya çıkarabilmektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılarınızın ve kilimlerinizin tamirini ve yıkama işlemlerini Gaziosmanpaşa kilim yıkama bayimizde gerçekleştirmekte ve kısa süre içerisinde teslimat yapmaktayız. Halınızda ki tüm tamir gereksinimi bulunan bölgeler, uzman ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde tespit edilerek tamir işlemine başlanır. Tamir edilecek halının yırtılmış, yıpranmış veya yanıklar oluşmuş durumda olabilir. Halınızın Gaziosmanpaşa halı tamiri bayisinde çalışan ekibinin duruma bağlı olarak yapacağı değerlendirmeyle açığa çıkacaktır. Bayimizde çalışmaya devam eden uzman kadromuzun halınızda ki son durumu analiz ettikten sonra başlayacağı çalışma, kilimlerde ve halılarda farklılık gösterebilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan Gaziosmanpaşa leke çıkarma teknikleri, tamir edilecek halı üzerinde de gerçekleştirilebilmektedir. An itibariyle de birçok adresimizde her türlü tamir işlemi yapılmaktadır. Son teknoloji cihazlarla ve en yeni tamir teknikleriyle yapılacak olan onarım işlemi, teslim ettiğiniz halının çok daha dayanıklı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca hoş bir hale gelecektir.

Tamir edilecek halının türü

El halısı, kilim, antik halı veya normal halı fark etmeksizin tüm halılar için kullanılan pratik ve kaliteli ekipmanlarımız bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa halı tamiri yaptırmak istediğiniz halı, ekibimize vereceğiniz direktif doğrultusunda tamir edilecektir. Halınız kısa süre içerisinde ilk günkü gibi parlak ve sağlam şekilde getirilecektir. Halıda bulunan ve ekibimize ilettiğiniz sorunlar, halının türüne göre değişiklik gösteren tamir uygulamalarımız sayesinde onarılmaktadır. Gaziosmanpaşa antik halı yıkama çalışmalarına da devam ettiğimiz için, halınız tamir işleminden önce en az bir kez yıkanmaktadır. Teslimat sırasında ise size temiz bir şekilde ulaşmaktadır. Halınızın türüne yönelik değişebilecek yöntemlerden istemediğiniz bir veya birkaç yöntem bulunuyorsa, ekibimize iletebilirsiniz. Bakımının daha farklı bir şekilde yapılmasını sağlanır.