Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Güngören halı tamiri

Güngören halı tamiri

Halınızda tahribata neden olan tüm durumlara karşı Güngören halı tamiri hizmeti veren ekiplerimize ulaşarak halınızın ilk günkü halini almasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizle birlikte 50 yıldır sektörde bulunmamızın firmamıza kattığı değer sayesinde, kullanmakta olduğumuz yöntemleri her yeni yöntemle birlikte güncelleştirmekteyiz. Birçok müşterimize farklı farklı tamir içerikleri sunarak, firmamızın Türkiye için önemli ve gurur duyulacak bir alanda büyümesini sağlamış bulunmaktayız. Güngören antik halı yıkama çalışmalarına başladığımız günden bu yana hiçbir halıda en küçük deformasyon bile yaşanmamıştır. Antik halılara karşı son derece duyarlı ve dikkatli bir şekilde yıkama işlemi yürütmekteyiz. Firmamıza teslim edeceğiniz her türlü halı ve kilim için de aynı derecede duyarlı olunmasını sağlamıştır.

Güngören’de halı tamiri uygulamaları

El dokuması halılara karşı son derece duyarlı olan birçok müşterimize hizmet verdik. Bu hizmetlerin Güngören halı tamiri genelinde çok daha fazla tecrübe kazanmamıza neden olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Her bir halı içi uygulamaya koyduğumuz yöntem, ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca, halıda veya kilimde herhangi bir tahribata yol açılmaması için detaylı bir şekilde incelenmektedir. Halılarda yapacağımız tamir çalışmaları an itibariyle Güngören halı tamiri bayiimizde de son hızıyla devam etmektedir. Her geçen gün artan bakım talebine en yüksek kaliteyle hizmet verebilmeyi hedeflemekteyiz. İstanbul‘da bulunan müşterilerimizin vişne lekesi, çikolata lekesi, çay lekesi gibi birçok lekenin halıdan hiçbir şekilde çıkmaması nedeniyle firmamıza başvurduğunu söyleyebiliriz. Güngören halı leke çıkarma hizmeti vermekle görevlendirdiğimiz ekip son derece işlerinde uzmandırlar. Hem tamir edilecek hem de leke çıkarılacak halıdaki çalışmalarını gayet dikkatli bir şekilde sürdürmektedirler. Tamir edilecek halıdaki uygulamalar, halıda leke bulunup bulunmamasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılarınızı makine ve teknolojinin birleşmesinden doğan kalite sayesinde tamir edebilmekteyiz. Güngören halı tamiri çalışmaları sırasında birçok halı çeşidine bağlı tamir yöntemlerimiz bulunmaktadır. Halınızın, kiliminizin, paspasınızın veya el dokuması halınızın geçirileceği tamir aşamaları birbirinden farklı olabilmektedir. Bu aşamalar, öncelikle halıda leke bulunuyorsa onu çıkarmakla başlamakta ve tamir edilecek bölgeye odaklanılarak devam edilmektedir. Güngören halı yıkama ekiplerimizin başlayacağı çalışmalarda, tamir edilecek bölgedeki hasarın büyümemesi için halınız çeşitli yıkama tekniklerinden geçirilmektedir.

Tamir edilecek halının türü

Halınızın boyutuna ve türüne göre değişik teknikler kullanmaktayız. Güngören halı tamiri yapan ekibimizin bu ölçekleri ve teknikleri gayet iyi kullanması gerekmektedir. Uzman kadro oluşumumuzun önemi de burada değer kazanmaktadır. Tamiri yapılacak olan halıdaki durum, halının genelinde hiçbir tahribatın oluşmayacağı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Halınızın tamir işlemi yapılır. Tamirin türüne bağlı olarak Güngören kilim yıkama ve halı yıkama ekiplerimiz tarafından temizlenerek hızlı bir şekilde teslim edilecektir.