Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Kadıköy halı tamiri

Kadıköy halı tamiri

Kadıköy halı tamiri bayiimiz, Kadıköy ilçemizde bulunan müşterilerimizin halılarını en iyi şekilde tamir ettirebilmek amacıyla başvurulan birçok bayimizden bir tanesidir. Uluslararası yöntemlerle halı tamiri ve temizleme işlemi yapabilmek amacıyla kurduğumuz firma, yeni dönemdeki tüm temizleme yöntemlerine sahip durumdadır. Her halı ve kilim tamirinden önce yaptığımız Kadıköy halı yıkama çalışmalarımıza son zamanlarda çok daha fazla ilgi gösterilmektedir. Halınızın durumuna göre belirleyeceğimiz sıvıların karışımı sonucunda köpükle, buharla, kuru olarak, şampuanla veya fırçalama makinasıyla yıkama işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca birçok farklı talepte bulunulan şirketimiz, sektörde Kadıköy halı tamiri çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Yüzlerce yıllık halılar da dahil olmak üzere birçok halının bakımını ve onarımını yapabilmekteyiz

Kadıköy’ de halı tamiri uygulamaları

Halılarınızın ne kadarlık bir geçmişi olursa olsun ilk günkü gibi yenileneceği Kadıköy bayiimizde aynı anda birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Kadıköy halı tamiri, bayiinin genelinde her türlü halı için yapılan ve memnuniyeti en üst seviyeye çıkartan uygulamalarımızdan bir tanesidir. Firmamız bünyesinde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız, sektörde son yılların en iyi kalite elde edilen yöntemleriyle hizmet vermektedir. Binlerce halı için iplik ve tasarım farklı olarak oluşturulabilmektedir. Bu halılardaki motiflere en ufak bir zarar vermeden, Kadıköy antik halı yıkama çalışmasının ilk aşamasını sonlandırabilmekteyiz.

Maddi ve manevi değerinin son derece yüksek olduğu bilinen halıdaki esas durumun hiçbir değişikliğe uğramaması amacıyla ekibimiz hareket etmektedir. Teslim etmiş olduğunuz halıdaki çalışmaları detaylı bir şekilde takip edeceklerdir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halının tamir ve onarım çalışmalarına başlamak için öncelikle halının oluşturulduğu ipliği ve tasarımını bozmayacak, yıpratmayacak malzemeleri seçmekteyiz. Seçmiş olduğumuz malzemelerin birbiriyle karıştırılması veya sırayla kullanılması, Kadıköy halı tamiri çalışmasının en önemli bölümlerinden bir tanesidir. Malzemelerin halınızın ipliğinde incelmeye veya herhangi bir bölümündeki renginin solmasına neden olmayacak şekilde ayarlanmaktadır. Halınızın son bakımı yapıldıktan sonra, tamir edilmesini istediğiniz bölgenin çevresi dikkatli bir çalışmadan geçirilmektedir. Tezgâh üzerinde yapacağımız tamir işlemi, halınızın Kadıköy halı leke çıkarma çalışmaları bitirilmektedir. Daha sonra ise gerekli tüm işlemleri sırasıyla uygulayarak halınızın son kaliteye ulaşmasını sağlamaktayız.

Tamir edilecek halının türü

Kadıköy halı tamiri, halıdaki tüm estetiği ve sağlamlığı sağladıktan sonra tamamlanmış sayılmaktadır. Bakım onarım işlemi tamamlanan halılarda kullanılan yöntem, halının türüne bağlı olarak bekletilme süresini de değiştirebilmektedir. Müşterilerimizden teslim aldığımı halıları onlara teslim ederken, aldığımızdan çok daha güzel bir görünümle ve kaliteli olarak teslim etmek için çalışmaktayız. Bu çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz başarı, ekibimizin daha fazla tecrübe kazanmasına ve her bakımı daha kolay yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Kadıköy kilim yıkama çalışmaları da bakım onarım işlemlerinin öncesinde gerçekleştirilmekte ve kilimdeki durumun detaylı bir şekilde incelenmesine olanak sağlamaktadır.