Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Kadıköy halı yıkama fabrikası

Kadıköy Halı Yıkama; söz konusu halı yıkama olduğunda güvenilir bir firma ile iş birliği içerisinde olmak istiyorsanız, biz sizler için hizmet sunmaktayız. Özellikle 50 yılı aşkın bir hizmet tecrübemizin olması gerçekten müşterilerimizi memnun eden bir özelliktir.

Eğer ki halı yıkama konusunda kafanızda soru işaretleri varsa, antika halılarımızı nasıl yıkatacağız diye tereddüt içerisinde olabilirsiniz. O zaman Kadıköy halı yıkama firması olarak sizlerin aklındaki sorulara cevap vermiş olacağız.

Öncelikle halı yıkanırken her zaman aşınma ve yıpranma olur klişesine çoktan son vermiş ekibimiz mevcuttur. Aksine aşınan ve yıpranan halılara da müdahale ederek eski haline gelmesine yardımcı olur. Yani Kadıköy halı tamiri konusunda da tecrübeli ekibimiz sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunacaktır. Halıların üzerindeki defolu yerleri, aşınmaları ve en önemlisi renk kaymalarını her zaman sonlandırıyor yeni gibi halılarınızı teslim ediyoruz.

Renk kaymalarının onarımı konusunda uzman olduğumuz için her türlü işte başarı sağlıyoruz. Kadıköy halı yıkama konusunda da ekibimizin tecrübeli olduğunu hem hassas davranıp hem de hızlı bir şekilde işi bitirdiğini söylemek gerekiyor.

Antika halıların temizliği

Öncelikle antika halılarınız varsa onları da arada sırada temizletmeniz gerekecek. Çünkü uzun yıllar temizlenmeyen halılarda da aşınmalar ve eskimeler meydana gelecektir. Ama hem maddi hem de manevi açıdan büyük önem taşıyan bu halıları sıradan bir Kadıköy halı yıkama firmasına emanet edemezsiniz. Bu aşamada işini iyi yapan, antika halılar konusunda uzman olan bir firma ile anlaşmalısınız. Bizler, bu konuda müşterilerimize üst düzey bir hizmet sunmaktayız. Çünkü antika halılar konusunda uzmanlarımız var ve bir halının zarar görmeden nasıl temizleneceğini iyi biliyoruz. Bu durumlarda bize ulaşmanız ve yardım istemeniz hemen yanınıza gelmemiz için yeterli olacaktır.

Kadıköy antik halı yıkama konusunda 50 yılı aşkın bir tecrübemiz bulunmaktadır. Bu yüzden hangi tür halıda hangi temizlik yönteminin kullanılacağını çok iyi biliyoruz. Halıların yanı sıra el yapımı kilimleri yıkarken de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Kadıköy kilim yıkama firmaları arasında da en iyisi olduğumuzu söylemek mümkündür.

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Halı lekesi çıkarma

Halıları temiz ve hijyenik bir hale getirmek başka bir konu, halı üzerindeki bir lekeyi çıkarmak başka bir konudur. Biz her ikisinde de başarılı olan bir firma olarak özellikle leke çıkarırken halıya hiç zarar vermiyoruz. Halının kalitesi, fiyatı ya da manevi değeri ne olursa olsun bizim için özeldir. Amacımız her halükârda müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktır. Kadıköy halı leke çıkarma işlemlerinde her zaman teknolojinin gelişiminden yararlanıyoruz. Bu sayede aşınmaya sebep vermeden hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebiliyoruz. Kadıköy halı yıkama firmaları arasından seçim yaparken ekonomiye ve başarıya bakıyorsanız o zaman biz en üst sırada yer alacağız. Çünkü tecrübeli ekibimiz sayesinde Kadıköy halı yıkama işinde en iyisi biziz.