Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Kağıthane halı tamiri

Kağıthane halı tamiri

Kağıthane halı yıkama bayiimizde yaptığımız çalışmaların ardı arkası kesilmemektedir. “Kilimcioğlu Halı Hastanesi” olarak nam salmaya başladığımız günden bu yana kat ettiğimiz mesafe son derece önemlidir. Şirketimizin geçmişinde kullanılan tamir ve temizleme yöntemlerinin yerini en son teknoloji makineler almıştır. Birçok uzman çalışanımız tarafından kontrol edilen makinelerimizde ki imkanlar halının daha güzel görünebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca ilçe genelinde kaliteli bir hizmet verilebilmektedir. Kağıthane halı tamiri yapmaya devam ettiğimiz süre boyunca sayısız müşterimizin taleplerine son derece hızlı bir şekilde yanıt verebilmiş durumdayız.

Sektörde bulunduğumuz günden bu yana, Kağıthane antik halı yıkama işlemlerinde de dikkatli bir süreçten geçmekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin antik halılarını yıkarken herhangi bir deformasyon oluşmamaktadır.

Kağıthane’ de halı tamiri uygulamaları

İlçe genelinde yaptığımız tamir çalışmalarında sadece halılara yönelik hizmet vermiyoruz. Firmamız, kilim ve dokuma halılarda özel olarak kullanılan ekipmanlara da sahip durumdadır. Kağıthane halı tamiri yapılan bayiimiz; halınızın yüzey kısmı ve arka kısmı da dahil olmak üzere her türlü bakım çalışmasının gerçekleştirildiği bir hizmet süreci sunmaktadır. Antika halılarınız ve antika kilimleriniz için de çok farklı tekniklerden yararlanılmakta ve halının genelinde aynı kalite görülebilmektedir. Kağıthane halı leke çıkarma işlemlerimizde ki uygulamalar, öncelikle halınızın lekesinin çıkarmak olacaktır. Aynı zamanda da deforme olmasını önlemek için uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılarınızı tamir ederken kullandığımız yöntemlerin tamamı, geçmişten bugüne kadar gelen kültür miraslarına gösterdiğimiz saygıyla kullanılmaktadır. Her halıyı ve kilimi Kağıthane halı tamiri bayiimizde ki ekibin denetiminde bir tamir sürecine tabii tutmaktayız. Halınızın tamir edilirken kullanılan yöntemlerden etkilenmemesi ve hiçbir şekilde yıpranmaması için birçok farklı aşamadan geçirilmesi gerekmektedir. Halınızla ilgili bize ilettiğiniz şikâyete odaklanırken, aynı zamanda halının genelinde daha kaliteli bir içerik ortaya çıkarmak için çaba sarf etmekteyiz.

Uluslararası bir firma olarak tanınmak için ciddi anlamda çaba sarf etmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz halıları Kağıthane halı tamiri yapan bayiilerimizde ki işlemleri sayesinde gösterebilmekteyiz. Halıdaki motiflerin hiçbir zarar görmemesini esas alarak başladığımız tamir çalışmaları, halıdaki deformasyonun verdiği rahatsızlık sonlanana dek sürmektedir.

Tamir edilecek halının türü

Kağıthane ilçemizde bulunan halı meraklılarının binlerce halıya ulaşabilmesi mümkündür. Kağıthane kilim yıkama çalışmaları da yürütmekteyiz. Halılarda ve kilimlerde her türlü işlemi son derece kısa bir süre içerisinde teslim etmeyi ve en üst düzey kaliteyi hedeflemekteyiz. Firmamız tarafından düzenlenen kampanyalar, şirketimize gönderilen halıların türlerinin de değişiklik göstermesini sağlamaktadır.

El dokuması halılardaki hizmet sürecimiz ve kullandığımız ekipmanlar, Kağıthane halı tamiri ekipmanlarından biraz daha farklıdır. Ancak bu farklılığın oluşması sayesinde en üst seviyede kaliteye ulaşılabilmektedir. Tamirini yapacağımız halının türü, teslimatın genel durumundaki her aşamayı tek tek etkilemektedir. Bundan dolayı bizim için sadece halının boyutu değil, yapısı da önemlidir.