Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Kağıthane halı yıkama

Halı yıkamada dünya markası haline gelmemizdeki en önemli etken işimizi zevk ile yapmamızdır. Bizler için sizlerin memnuniyeti ve güveni her şeyden önce gelmektedir. Özellikle de 50 yıldır sektörün öncüsü olmak, her yeni çıkan ayrıntıyı değerlendirmemizden kaynaklanmaktadır.

Söz konusu Kâğıthane halı yıkama olduğunda akla gelen ilk firma olmak hem gururumuzu okşamakta hem de amacımıza ulaştığımızı göstermektedir. Öncelikle halıları yıkarken aşındırma payı her zaman bırakılır. Ama biz, firma olarak böyle bir duruma asla evet demiyoruz. Yani biz halı yıkarken aşınma söz konusu olamaz. Bu nedenle de diğer firmalardan çok daha öndeyiz. 50 yıllık tecrübe ve iyi bir ARGE sonucunda en iyi yöntemleri en uygun fiyatlara sizlere sunmayı başarmış durumdayız. Kâğıthane halı tamiri de yaparak sizlere halılarınızı yeni gibi ulaştırabiliyoruz. Pek çok firma için halı tamiri önemli bir konu değildir ve bu konuda başarı sağlamak da mümkün olmaz. Ama bizler halı temizliğine bir bütün olarak bakıyoruz. Aşınmaları, renk kaymalarını bir problem olarak görüyor, tüm durumları hallederek halılarınızı sizlere iletiyoruz. Kâğıthane halı yıkama konusunda evinizde hizmet verebileceğimiz gibi aynı zamanda fabrikalarımızda da yıkama işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Antika halılarda temizlik

Söz konusu değerli halılar olduğunda insanlar halılarını temizleme firmalarına emanet etmek istemiyor. Çünkü bu halılar hem manevi olarak hem de maddi olarak oldukça değerlidir. Herhangi bir şekilde bu halılara zarar geldiğinde firmalar bunun yükünü kaldıramayabilir. Ama bizler özellikle antika halıların temizlenmesinde önemli bir yere sahibiz ve her zaman gerekli özeni gösterir, gerekli sorumluluğu da alırız. Bu nedenle Kâğıthane halı yıkama konusunda başarılı olduğumuzu dünya çapında da kanıtlamış olduk. İlk olarak antika halılarınızı yıkatmak istiyorsanız o zaman sizlere referans olarak gösterebileceğimiz 50 yıllık bir tecrübemiz vardır. Bunun yanında Kâğıthane antik halı yıkama konusunda bütün detaylara hakimiz. Halılarınızın hiçbir şekilde hasar görmeyeceğini, kaliteli bir şekilde sizlere geri sunulacağını göreceksiniz.

En değerli kilimlerinizi temizletmek ama renk kayması problemlerinin önüne geçmek istiyorsanız o zaman Kâğıthane kilim yıkama hizmetini de bizden alabiliyorsunuz.

Halılardaki lekeleri çıkarma

Öncelikle leke çıkarmada en yeni teknolojiden yararlanmaktayız. Bu aşamada Kâğıthane halı leke çıkarma yöntemlerinin her birini uygun yüzeylerde kullanıyoruz. Yani eğer ki hassas bir yüzeyden leke çıkarmamızı veya el dokuması bir üründen leke çıkarmamızı talep edebilirsiniz. Duruma göre bir makine ve temizlik ürünü seçiyoruz. Kâğıthane halı yıkama firması ararken hem profesyonelliğe hem de maddiyata önem vermelisiniz. Bizler her zaman profesyonel bir hizmet sunarken ekonomik olmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle Kâğıthane halı yıkama firmaları arasında farkımızı ortaya koyabiliyoruz. Ekibimiz usta çırak ilişkisi içerisinde yer aldığından her bir tür için uzman olan bir ekibimiz olduğunu bilmeniz gerek.