Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Kartal halı tamiri

Kartal halı tamiri

Havı tamiri ve halı yıkama işlemleri en az, halıyı oluşturan kişiler kadar bir emek gerektirmektedir. Kartal halı tamiri çalışmalarını 50 yılı aşkın süredir devam ettiren firmamız, çevredeki en çok kullanılan ve bilinen tamir yöntemlerine sahiptir. Klasik halılardaki bakım onarım çalışmaları ve yenilenecek özellikler tamamen son teknolojiyle yapılmaktadır. Kartal antik halı yıkama ve halı onarımı yapan bayimizde ki işlemler, son teknolojiyle gerçekleştirilen çalışmalarımız arasında gösterilebiliriz. Antik halılardaki yıkama işlemlerinde oluşan deformasyon, birçok halı meraklısını aşırı derecede rahatsızlık etmektedir. Antika halısı bulunan veya manevi değeri çok yüksek bir halıya, kilime sahip olan müşterilerimiz mevcuttur. Kartal halı tamiri bayimizde son derece kaliteli bir sonuçla hizmet vermekteyiz. 50 yılı aşkın süre önce kurulan firmamız, şuana kadar halılarını bize teslim eden bütün müşterilerimize mutluluk garantili hizmet vermiştir.

Kartal‘da halı tamiri uygulamaları

Kartal mevkiinde ki bayimizde her türlü halı için birçok temizleme ve bakım yöntemi belirlenmiş durumdadır. Kartal kilim yıkama, halı yıkama, halı onarımı gibi çalışmalar bu bayimizin en çok yapılan bakımları arasında yer almaktadır. Sadece ülkemizdeki halı severlere yönelik değil, uluslararası pazara açılmak istediğimiz için tüm yöntemlerimizi son teknolojiyle kullanmaktayız. Bu da firmamızın Kartal halı tamiri yapan bayimizde ki kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin ekip arkadaşlarımıza teslim edeceği halılar ve kilimler öncelikle tozu alınarak yıkanmaya hazır hale getirilir. Daha sonra ise yıkama işlemi gerçekleştirilir ve halı bakım onarım çalışması için kurumaya bırakılır. Daha sonra ise onarma işlemlerine geçilmektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz ?

Halılarınızı tamir etmek için kullanılan makineler , halınızın durumuna ve yapılacak işe göre belirlenmektedir. Kartal halı tamiri ekiplerimizin halıdaki deformasyonu gidermek amacıyla sıralayacağı işlemler , halınızda ki duruma en uygun işlemlerden oluşmaktadır. Uzman kadromuzdaki çalışma prensiplerinin tamamı en iyi kaliteyi sunmayı hedeflememizi sağlıyor. Bundan dolayı halılarınızın tamiri esnasında hiçbir sorun yaşanmaması için son derece dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Kartal halı yıkama bayimizde ki yıkama işleminin ardından kurutulan ve tezgaha yerleştirilen halılara ise; deforme olan kısımdaki sorun giderilene dek birçok işleme tabii tutulmaktadır. Halının tamir edildiğinden ve eski görünüme kavuşulduğundan emin olunduktan sonra ise halınız size gönderilmek amacıyla yola çıkarılacaktır.

Tamir edilecek halının türü

Kartal halı tamiri sonuçlandığında tüm halılarda benzer görünümlere ulaşılmalıdır. Halının ilk günkü haliyle aynı olabileceği şekilde yapılan bakım çalışmaları, halının durumuna göre değişebilir. Son zamanlarda makineyle üretilen halılardaki deformasyonlar genellikle yanık ve lekelerden ibarettir. Bu halılardaki deformasyonlar gayet kolay bir şekilde giderilebilmektedir. Kartal leke çıkarma çalışmaları, tüm klasik halı türleri için benzer materyallerle yapılmaktadır. El dokuması halılar daha fazla emek gösterildiği gerekçesiyle firmamız tarafından daha farklı bir temizleme sürecine tabii tutulmaktadır.