Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Küçükçekmece halı tamiri

Küçükçekmece halı tamiri

Küçükçekmece hali tamiri son yılların en modern halı yıkama içerikleriyle hizmet veren bayiimizde yapılmaktadır. Küçükçekmece semtindeki halı meraklıları için verdiğimiz hizmet, esasen halıların genel bakımından ibarettir. 50 yıldır piyasada yer almamız, çalışanlarımızın tecrübe kazanabilmesi için gerekli bir durumdur. Yıllardır bizimle birlikte olan ve halı bakımında uzman olan çalışanlarımız, halılarla ilgili tüm içerikler hakkında bilgi sahibi durumundalar. Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında en çok tanınan adreslerden bir tanesi olan bayiimiz; bölgedeki halı yıkama kalitesini en üst seviyeye taşımaktadır. Müşterilerimiz tarafından son derece olumlu geri dönüşler aldığımız temizleme çalışmaları, firmamızın yeni temizleme yöntemleri geliştirmesine de olanak sağlamıştır. Küçükçekmece halı tamiri ve bakımıyla ilgili çalışmalarımızın küresel çapta büyümesi için önemli olan bu durum; çalışanlarımızın şirket bünyesindeki kaliteyi daha da arttırmasını sağlamaktadır.

Küçükçekmece’ de halı tamiri uygulamaları

Sektördeki değişken materyaller, halıların yıkanırken elde edilen güvenliği ve yıkama sonrasında oluşan kaliteyi büyük ölçüde etkilemektedir.  Küçükçekmece kilim yıkama işlemleri, halı tamirinin en az yapıldığı taleplere sahip durumdadır. Semt genelinde kullanılan halı bakım ve onarım uygulamaları, şirketimizin güncel hizmet durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Semt genelinde halılarınızın en detaylı şekilde onarılması için yapılan değişiklikler, firmamız bünyesindeki makine ve özel sıvılardan ibarettir. Küçükçekmece halı tamiri yapmaya başladığımız günden bu yana tecrübemizin üzerine katarak büyümekte ve her türlü halıyı onaracak seviyeye ulaşmaktayız. Küçük veya büyük bir bölümü tahrip olan halınızı ekiplerimize teslim ederek kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından, onarılmış halınızı teslim alabilirsiniz.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Küçükçekmece antik halı yıkama çalışmaları, firmamız tarafından en fazla detayın dikkat edildiği yıkama işlemlerinden bir tanesidir. Sektörde asırlık ömre sahip halılar çok az şirkete teslim edilmektedir. Bu şirketlerden bir tanesi olduğumuz için de vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitenin haklı gururunu yaşamaktayız. Halıların geneline uygulanan klasik tamir yöntemlerinin bulunduğunu bilmekteyiz fakat bu uygulamalar kaliteli bir sonuç elde edebilmenin önüne geçmektedir. Küçükçekmece halı tamiri yapan bayiimizde en çok dikkat edilen iki konu; sağlamlık ve kalite olduğudur. Daha yeni ve kaliteli yöntemler kullanmayı daha uygun görmekteyiz.

Tamir edilecek halının türü

İstanbul geneline vermekte olduğumuz hizmet, halının türüne bağlı olarak ufak değişiklikler gösterebilmektedir. Küçükçekmece halı tamiri işlemi gerçekleştiren bayiimizin her halı türü için kullanılan birçok tamir ve yıkama tekniği bulunmaktadır. Halılarınızın en ince ayrıntısına kadar yapılan bakımlar, her türlü hizmeti alabileceğinizin bir göstergesidir. Tamir edilecek halıdaki duruma bağlı olarak, Küçükçekmece halı leke çıkarma çalışmaları da gerçekleştirilebilmektedir. Halınızın durumuna bağlı olarak yapılacak bakımda, temizleme işlemi önce veya sonra yapılabilmektedir.