Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Küçükçekmece Halı Yıkama

Öncelikle halı yıkama işinde pek çok firma ön olana çıksa da tecrübe ve bilgi birikimi her zaman farkını ortaya koyacaktır. Bizler 50 yıllık bir tecrübe sayesinde halı yıkamada, temizlemede ve tamirde oldukça başarılıyız. Tüm bu başarımızı da sizlere sertifikalar ile gösterebilmekteyiz. Eğer ki Küçükçekmece halı yıkama firmalarını araştırıyorsanız bizler sizlere en hızlı şekilde hizmet verebiliriz. Üstelik kullanmış olduğumuz teknolojiye ve bilgi birikimimize göre odlukça ekonomik bir hizmet sunduğumuzu bilmeniz gerek. Halıların yıkanırken aşındığını, uzun kullanımlar sonucunda sökülmeler ile karşı karşıya kaldığını bilmeniz gerekiyor. Bu aşamada bu halıların tamir edilebileceğini biliyor, bu işi de üstleniyoruz. Küçükçekmece halı tamiri yapan bir firma olarak tüm sorumlulukları alarak hızlı bir şekilde işlem yapar, sizlere halılarınızı en hızlı şekilde ulaştırırız. Öncelikle Küçükçekmece halı yıkama işlemlerini yaparken teknolojiden ve doğadan yardım alıyoruz. Çok fazla kimyasal madde kullanmadan da mükemmel temizliğe ulaşabilmenin formülünü bulduğumuz için halılar da zarar görmeden kolay bir şekilde temizlenmektedir.

Antika Halılara Ekstra Özen Gösteriyoruz

Elbette ki sıradan halılar ile antika halılar arasında ciddi bir fark vardır. Antika halılar söz konusu olduğunda hem maddi hem de manevi olarak bu halıların değerli olduğunu, insanların bu parçalara çok dikkat ettiğini görebiliyoruz. Bu nedenle de halı yıkama söz konusu olduğunda antika halıların temizliğini üstlenebiliyoruz. Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında yer alıyoruz ve bu sayede ulaşılabilirliğimiz de bir o kadar fazla oluyor. her zaman Küçükçekmece antik halı yıkama işlemlerini yaparken bir bilene danışıyor ve antika halıların değerlerini kaybetmemelerinde yardımcı oluyoruz. Antika halılarda olduğu gibi el dokuması kilimler de özel bir ilgi, alaka gereklidir. Yine tecrübeli ekibimiz sayesinde Küçükçekmece kilim yıkama işinin altından da bileğimizin hakkıyla kalkıyoruz. Hem Türkiye içerisinde hem de yurtdışında aranan bir firma haline geliyoruz.

Halı ve Kilim Lekeleri Çıkarma

Temizleme işlemlerini yapabilecek çok fazla Küçükçekmece halı yıkama firması var ama söz konusu leke çıkarma olunca sadece işinin ehli olan firmalar kalıyor. Dolayısı ile de hızlı bir şekilde hizmet verebilmek, leke çıkarma işlemlerinde halılara zarar vermeden işlem yapabilmek gerçekten de önemli ve tecrübe gerektiren konulardır. Bizler bu işi yıllardır yaptığımız için sorunsuz bir şekilde hizmet vermeyi, en zor lekeleri bile nasıl çıkarabileceğimizi biliyoruz. Dolayısı ile de Küçükçekmece halı leke çıkarma konusunda kaliteli bir hizmet sunabiliyoruz. Aşınmalar genel olarak kimyasal ve sert maddeler kullanımından kaynaklanmaktadır. Ama biz bu aşamada en iyi hizmeti verebilmek için lekeye uygun ve halı dokusuna göre bir malzeme seçmekteyiz. Küçükçekmece halı yıkama konusunda da tecrübeli olduğumuzdan hangi halının nasıl bir malzeme ile temizleneceğini kolay bir şekilde anlıyoruz. İster evinizde ister fabrikamızda temizleme işlemlerini yapıyoruz.