Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Maltepe halı tamiri

Maltepe halı tamiri

Maltepe ilçesindeki Maltepe halı tamiri bayimizde tüm halı türlerine yönelik tamir çalışmalarını bulabilmeniz mümkündür. Firmamıza yedi gün yirmi dört saat ulaşabilir ve bilgi almaya devam edebilirsiniz. Firmamızın 50 yıldan uzun süredir sektördeki yerini kaliteli bir şekilde temsil etmesini sağlayan hizmetleri, şirketimizin genel durumunun anlaşılabilmesini sağlamaktadır.

Maltepe kilim yıkama hizmeti, şirketimizin sadece halılara yönelik hizmet vermediğinin göstergelerinden bir tanesidir. Her türlü halı türevine yönelik en kaliteli bakımı ve onarımı gerçekleştirebilmekteyiz. Halılarınızın hastanesi olarak adlandırılabilecek olan şirketimiz, tüm halılarınıza en hoş görünümü sağlamak amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde yer aldığımız bunca yıl boyunca bayilerimiz sadece Maltepe halı tamiri hizmeti vermemiştir. Aynı zamanda yıkama ve temizleme hizmeti de veren bir kuruluşuz. 50 yıldan bu yana birçok ürünün kullanıldığı ve gelişen teknolojiyle birlikte en iyi temizleme ve onarım ürünlerinin kullanıldığı adres olmuştur.

Maltepe’ de halı tamiri uygulamaları

Maltepe semtindeki tüm müşterilerimize teslimatlarımızı çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Bu durum Maltepe halı yıkama ve halı tamiri alanında en çok kullanılan şirketlerden bir tanesi olmamız sağlanmıştır. Çalışanlarımız tarafından yapılan tamir işlemleri, yıkama işlemleriyle birleştiği zaman ortaya mükemmel bir halı çıkmasına olanak sağlamaktadır. Şirketimizin bünyesinde günümüzde de kullanılmaya devam eden tüm tamir uygulamaları zaman içerisinde yenilenerek ve değişerek bu günkü halini almıştır.

Maltepe halı tamiri çalışmalarımızın temelini oluşturan tüm içerikler, ortaya çıkardığımız kaliteyi de önemli ölçüde etkilemektedir. Tamir uygulamalarıyla ilgili birçok farklı durum göz önünde bulundurulmaktadır. Çalışanlarımız tarafından o an gerekli olan işlem sıralamasına bağlı olarak bir sonuç ortaya çıkarılmaktadır.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Kilimlerde, el dokuması halılarda ve normal halılarda Maltepe antik halı yıkama işlemlerinin yeri çok farklıdır. En ince detaylara inilerek gerçekleştirilen bu yıkama işlemi, şirket bünyesinde en farklı tasarıma sahip halılar için geçerlidir. Müşterilerimiz tarafından şirketimize teslim edilen halıların büyük bir bölümü, yapısı nedeniyle tamir işlemlerinde önemli değişikliklere yol açmaktadır. Yapmış olduğumuz işin profesyonel olması ve hiçbir deformasyon oluşmaması da bu alanda en önemli gurur kaynaklarımızdan bir tanesidir. Maltepe halı tamiri yaparken antik halıların tamirinde, diğer bölgelere kıyasla fazla deforme olmuş bölgenin kusursuz bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir.

Tamir edilecek halının türü

Şirketimizin semt genelinde tamirini yaptığı halılar, Maltepe leke çıkarma işlemleriyle birleştiğinde, son derece kusursuz bir hal almaktadır. Teslimatını yapacağımız halıdaki tahrip olmuş bölgelerin eskisinden daha iyi bir hale getirilmesi bizim için önemlidir. Halının her alanının aynı parlaklığa sahip olması ve kullanılan bakım tekniğe göre değişmektedir. Maltepe halı tamiri işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak olan malzemelerin tamamında halının türünün ve yapılışındaki özelliklerinin etkisi gayet büyüktür.