Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Maltepe halı yıkama

İlk olarak sektörde ne kadar başarılı olduğumuzu, sertifikalarımız ve geçmiş işlerdeki başarılarımızdan öğrenebiliyorsunuz. Halı yıkama kolay bir iş gibi gürünse de çok fazla detayı vardır. Çünkü halı yıkama sadece sıradan bir iş değil, detaylıdır. Halılara zarar vermeden, halıları aşındırmadan temizlik yapabilen çok az firma vardır. Bizler de bu firmalardan biriyiz.

Öncelikle Maltepe halı yıkama konusunda kendimizi kanıtlamış bir durumdayız. Kullandığımız teknolojiden kullandığımız temizlik ürünlerine kadar her bir kademede farkımızı ortaya koyuyoruz. Halı tamiri söz konusu olduğunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız aşınmış ya da sökülmüş olabilir. Hatta yanlış yıkamadan ötürü renk kaymaları meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda hemen müdahale ediyor, halınızı ilk günkü haline getirebiliyoruz. Bu nedenle de Maltepe halı tamiri için yine bize başvurabilirsiniz.

Biz 50 yıldır usta çırak ilişkisi ile kendimizi geliştirdik. Bu işi işinin ehlilerinden öğrendik. Bu nedenle en zorlu işlerin altından bile gücümüz ile kalkabiliyoruz. Maltepe halı yıkama konusunda en iyilerden biri de biziz.

Antika halıları yıkıyoruz

Antika halıları her firma yıkamayı kabul etmez çünkü bu büyük bir sorumluluktur. Halı yıkarken detaylara inmek, en ince ayrıntıyı göz ardı etmemek gerekecektir. Bizler de bu işi yapıyor, antika halılarda çok hassas davranıyoruz. Maltepe halı yıkama fabrikalarına sahibiz ve gelişmiş bir teknolojiden yararlanıyoruz. Antika halıları yıkarken bu işte usta olan kişilerden yardım alıyoruz. Halının değerini hiçbir zaman küçümsemiyor, halıların dokularına göre bir teknoloji tercih ediyoruz. Bu yüzden söz konusu Maltepe antik halı yıkama olduğunda işimizi çok iyi bir şekilde yapabiliyoruz. 50 yılın vermiş olduğu tecrübeleri bir araya getiriyor, kendimizi daha nasıl geliştirebiliriz diye düşünüyoruz. Bu sayede hem kaliteli işler yapıyor hem de müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

El dokuma kilimler de en az antika halılar kadar değerlidir. Bizler, bu el dokuması kilimleri de gerektiği gibi yıkıyoruz. Maltepe kilim yıkama konusunda tüm özeni gösteriyor, sizlere hızlı bir hizmet sağlıyoruz.

Leke çıkarmada bir numara

Temizlik yaparken elbette ki sizlere her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Ama temizlik ile leke çıkarmanın arasında fark olduğunun da farkındayız. Leke çıkarabilen çok fazla Maltepe halı yıkama firması yok. Çünkü lekeleri çıkarırken genel olarak halılara da zarar gelebiliyor. Bu nedenle de leke çıkarma işlemleri bir risk olarak görülüyor. Ama bizler Maltepe halı leke çıkarma işlemlerinde gelişen teknolojinin de yardımını alarak sizlere hizmet sunmaktayız. Bu sayede hem halılarınızdaki lekeleri çıkarıyor hem de aşınmanın önüne geçebiliyoruz.

Önemli olan Maltepe halı yıkama işlemlerini yaparken halılara zarar vermemektir. Firma olarak bunun bilincindeyiz. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında aranan bir marka olarak karşınıza çıkmış bulunuyor, sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.