Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Ortaköy halı tamiri

Ortaköy halı tamiri

Ortaköy halı tamiri olarak arattığınız zaman birçok kişi tarafından bilinen ve gösterilen bir firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Sadece tadilat işlerinde değil aynı zamanda halı yıkama ve halı leke çıkarma hizmetlerini de veriyoruz.

50 yıldır işinde usta olmak için çabalayan bir firma olarak; yüksek kaliteli hizmetimizi yüksek kaliteli teknolojik aletler ve uzman ekip ile sunmaya uğraşıyoruz. Uluslararası bir firma olmak adına, attığımız her adım kullanıcıların daha çok ilgisini çekmiştir. Ortaköy halı tamiri ve yıkama gibi hizmetlerde de sektörde en çok aranan ve başvurulan firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz diyebiliriz.

Sizler değerli halı ve kilim gibi eşyalarınızı, bilhassa antik değere sahip olan halılarınızı zarar görmesini istemezsiniz. Bu nedenle Ortaköy halı yıkama gibi işlemleriniz için bize getirebilirsiniz.

Halı tamiri işlemi nasıl yapılır?

Halıyı tamir etmek son derece uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Çünkü halı tamirinin sonucunda halının doğallığını koruması ve orijinali gibi olması gerekir. Birçok firma bu doğallığı koruyamazken aksine halılar daha yapay bir görüntü bile elde edebilir. Bu durumu aşmak adına yapılması gereken; halı tamiratı için işi güvenilir ellere teslim etmek ve Ortaköy halı tamiri alanında Kilimcioğlu ile anlaşmaktır.

Halıları yıkarken ve tamir ederken bilhassa halının antik olup olmadığına baktığımız için antik halılarınıza da gereken değeri veriyoruz. Ortaköy antik halı yıkama ve tadilatı işlemlerinde öncelikle incelenen halınız büyük bir analizden geçiyor diyebiliriz. Bu analiz sonucunda da elde ettiğimiz veriler ile gereken malzemeleri çıkarıyoruz. Üstelik tüm malzemeleri barındırdığımızı ve bu anlamda gerek renk seçeneği gerek ip seçeneği için elimizde çok fazla çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Güven veren malzeme yapımız sayesinde kullanıcılar bizi tercih etmekten geri durmuyor ve Ortaköy halı tamiri denildiği zaman bize geliyor.

Detaylı inceleme evresinden sonra geçilen parçanın dokunması evresinde gerekli olan malzemeler ile tamir edilmesi gereken alana işlemler yapılıyor. Bu işlemler son derece titizlikle uygulanıyor ve Ortaköy kilim yıkama ve tadilatı gibi ürünün çeşidine göre de değişkenlik gösteriyor.

Halı yıkama işleminin inceliği nedir?

Ortaköy halı tamiri işleminden sonra yaptığımız yıkama işleminde de kullandığımız doğal şampuanlar var. Bu şampuanlar ile yaptığımız yıkama işlemi sonucu eskisinden bile temiz olacağını fark ettiğiniz halınız oldukça diri gözükmekte. Üstelik biz bu işlemi yaparken halınızı hiçbir şekilde yıpratmadığımızı da bilmenizi isteriz.

Ortaköy leke çıkarma işlemi de yine bu titizlikle ve sıfır yıpranma ile yapılmaktadır. Bu nedenle kullanıcı memnuniyeti anlamında üst sıralarda olduğumuzu belirtmek isteriz. Halı yıkama ve tadilat işini oldukça ciddiye alarak yapıyor ve severek yaptığımız bu iş için sizden bize güvenmenizi istiyoruz. Servis hizmeti konusunda da güvenilir bir firmayız.