Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Pendik halı tamiri

Pendik halı tamiri

Pendik halı tamiri, ilçedeki tüm halıların olduklarından çok daha lüks ve değerli görünüme sahip olmalarına imkân tanımaktadır. Firmamız, yıllar boyunca devam ettirilen bir mirasın ve geleneğin en iyi şekilde yansıtılması amacıyla halılardaki her türlü tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. El emeği göz nuru olarak nitelendirdiğimiz halılar; Pendik antik halı yıkama çalışmaları sayesinde halının hem temiz olmasını hem de kalitesini korumasını sağlamaktadır. Yüzlerce yıllık halıların genellikle çok az yıkatıldığını ve çok az bakım yaptırıldığını bilmekteyiz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilebilecek olan bakım, her türlü antik halının dokumasına hiçbir zarar gelmeyecek şekilde yapılabilmektedir. Pendik halı tamiri bayimizde ki tamir makineleri, halılarınızın onarılmasında ki en önemli yardımcılarımızdandır. 50 yıldan uzun süredir sektörde yer alarak, ülkemizdeki en önemli halılara ve kilimlere son kalitede tamir işlemi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Pendik’ de halı tamiri uygulamaları

Pendik genelindeki halı yıkama şirketlerinin tamir güvenilirliğiyle ilgili olarak birçok olumsuz şey duyulmuştur. 50 yıldan uzun süredir sektörde yer alıyor olmamız hem tecrübemizi arttırmış hem de sağladığımız kalitenin üst düzey olabilmesini sağlamıştır. Pendik halı tamiri yapan bayimizde ki bütün bakım talepleri direkt olarak müşterilerimiz tarafından verilmektedir. Müşterilerimizin isteklerine yönelik her türlü materyale sahip durumdayız. Bu sayede tüm bakım onarım çalışmalarına anında cevap verebilmekte ve halılardaki motiflerin bozulmaması için dikkatli bir şekilde çalışabilmekteyiz.

Günümüzde piyasada birçok farklı halı türü bulunuyor. Bu halılar için hazırlanan yöntemler de her geçen gün gelişim göstermektedir. Pendik halı leke çıkarma çalışmaları, bayimizde ki bu teknolojilerin en çok yararlanıldığı alanlardan bir tanesidir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılardaki lekeler ve yanıklar, tamir yöntemlerinin en fazla kullanıldığı içerikler arasında yer almaktadır. Pendik halı tamiri ve halı yıkama işlemleri, İstanbul’ da tamir talebinin en çok yapıldığı genel durumlar için pratik yöntemler bulunmaktadır. Pendik’ de bulunan bayimizde ki makineler tarafından hazırlanan halılar, tezgâh olarak tasarlanan kısma yerleştirildikten sonra detaylı bir çalışmadan geçirilmektedir.

Pendik halı yıkama hizmeti de vermeye devam ediyor olmamız nedeniyle şirketimiz, aynı ürün için onarım ve yıkama hizmeti verebilmektedir. Halının tamir işlemi esnasında tamire uyum sağlamasına bağlı olarak gerçekleştirilebilecek olan bu iki hizmet, müşterilerimizin daha fazla mutlu olmasını sağlamaktadır.

Tamir edilecek halının türü

İşimizi sanatla yaptığımızı bilmeniz için örnek olarak belirttiğimiz tüm işlemlerde Pendik halı tamiri bayimizde ki yöntemleri görebilmektesiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşabileceğiniz şirketimiz, tüm halı ve kilimler için son derece detaylı bir çalışma sürecine sahiptir. Halının türü ve bakımın yapılacağı kısım, halıdaki genel duruma bağlı olarak tamir edilebilmektedir. Pendik kilim yıkama işleminde tüm kilimlerin son derece temiz olmasına özen göstererek çalışmakta ve adresinize teslim etmekteyiz.