Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sancaktepe halı tamiri

Sancaktepe halı tamiri

Sancaktepe halı tamiri yapmaya devam eden firmamız, İstanbul’ un tüm semtlerinde en kaliteli bir şekilde hizmet veren şirkettir. Köklü bir yapıya sahip olmamızdan dolayı da birçok müşterimizle yıllardan beri iletişimimiz bulunmaktadır. Her halıya ve kilime yaptığımız bakım sayesine adımızı duyurmuş durumdayız.

Sancaktepe halı yıkama çalışmalarıyla birlikte bakım ve onarım çalışmalarını da vermekteyiz. Semt civarındaki bütün müşterilerimize ortak özelliklerle tamir hizmeti sağladığımız bilinmektedir. Halı yıkama ve halı tamiriyle ilgili olarak 50 yıldır biriktirdiğimiz bilgiler, şirketimizin bugüne kadar gelebilmesini sağlamıştır. Her türlü halıyla ilgili leke çıkarma, deformasyonu önleme ve onarma çalışmaları yapılabilir. Sancaktepe halı tamiri çalışmalarımızda, bu hizmetlerimiz büyük önem taşımaktadır. Öncelikle ülkemizin genelinde, daha sonra ise uluslararası bir şirket olma hedefimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sancaktepe’ de halı tamiri uygulamaları

Sancaktepe mevkiinde ki halı tamiri hizmeti veren firmalarda genellikle mutlaka birkaç daha meydana geldiği söylenmektedir. Sancaktepe kilim yıkama hizmeti de dahil olmak üzere birçok alanda temizleme ve onarma çalışmalarını sürdürmekteyiz. Halı yıkama işlemlerini en üst düzey makinelerle gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın hizmet süreci boyunca kullanılan makineleri tüm çalışanlarımıza kullandırmaktayız. Bu sayede işinde uzman çalışanlarla birlikte her türlü Sancaktepe halı tamiri işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Şirket genelinde birçok alanda hizmet verildiğinden dolayı, çalışanlarımızın şirketin genelinde başarılı bir şekilde çalışmasını beklemekteyiz. Halı tamirini yaparken, halının deforme olmuş bölümüyle ilgili ortaya çıkan sonuca göre bir tamir yapılmaktadır.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Halılarınızın son zamanlarda kullanılan makineler ve kimyasal sıvılarla temizlenmesini istemeniz gayet doğaldır. Fakat bu sıvıların bazıları bayiimiz olan Sancaktepe’ de kullanılmayabilmektedir. Sancaktepe antik halı yıkama işlemi sırasında kullanılmayan kimyasal sıvılar bulunmaktadır. Bu sıvılar genellikle çok uzun yıllar boyunca bir arada duran ipliklerden oluşmuş halı ve kilimler için geçerlidir. Antika olarak değer gören halının veya kilimim boyasının akmaması, sağlamlığının zarar görmemesi için biraz daha farklı bir tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. İplikler arasındaki deformasyonların da dahil olduğu birçok onarma işlemini gerçekleştiren firmamız, yıpranan halılardaki iplikleri en sağlam şekilde yenileyerek teslim etmekteyiz.

Sancaktepe halı tamiri çalışmaları sayesinde tüm halılardaki yıpranma payı en aza indirilecektir. Aşırı derecede yıpranan bölgelerde ise daha farklı bir çalışma yapılmaktadır.

Tamir edilecek halının türü

Halınızda ki tamir edilecek bölüm, Sancaktepe halı leke çıkarma çalışmalarının ardından gerçekleştirilecek olan genel bakımdan sonra incelemeye alınacaktır. Firmamız tarafından halınız tahrip olan bölümlerine yenileme ve sağlamlaştırma çalışmaları yapılacak, halıdaki eskiyen bölümler tekrar motiflendirilerek halının şıklığı arttırılacaktır. Bu işlemlerin tamamı için belirlenmiş olan halı, sadece uyum sağlayabilecek özelliklere sahipse sıralı bir şekilde tamir yapılabilmektedir. Sancaktepe hali tamiri için kullandığımız materyaller tüm halı türlerinin dayanıklılığını korumak için özel bileşiklerden oluşturulmuştur.