Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sancaktepe halı yıkama

Biz, sadece Türkiye sınırları içerisinde değil aynı zamanda yurtdışında da hizmet veren bir firmayız. Özellikle de halı yıkama gibi önemli bir işi yapıyor olmaktan da gurur duymaktayız. İşimizi en iyi şekilde yaptığımız için 50 yıldır artan müşteri potansiyelimiz sayesinde kendimizi de sürekli geliştirmekteyiz. Sancaktepe halı yıkama firmaları arasından bir firma seçecekseniz o zaman pek çok detaya önem vermeniz gerek. Mesela seçeceğiniz firmanın;

  • En iyi teknolojileri kullanıyor olması gerekiyor.
  • Temizlik ürünlerinde doğaldan yana olması gerekiyor.
  • Aşınma ya da yıpranma gibi sorunlara önlem almış olması gerekiyor.
  • Her zaman bütçenize uygun bir şekilde davranması gerekiyor.

Tüm bu özelliklere baktığınız zaman Sancaktepe halı yıkama işi için bizim firmamızı seçmeniz sizler için de avantajlı olacaktır. Sadece halı yıkama konusunda değil aynı zamanda Sancaktepe halı tamiri konusunda da iddialı olduğumuzu söylememiz gerek. Gerek aşınmalar gerek ise renk kaymaları bizler için sorun değildir. Biz bunların çözümünü biliyor, hızlı bir şekilde halınızı eski haline ulaştırıyoruz.

Değerli halı ve kilimlerin yıkanması

Halı ya da kilim fark etmez, değerli olan tüm ürünlerde nasıl davranmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle de söz konusu Sancaktepe halı yıkama olduğunda hem teknolojiden hem de doğal temizlik ürünlerinden sonuna kadar yararlanıyoruz. Öncelikle kişilerin antika halıları bulunabilir ve bu halıların temizlenmesi gerekebilir. Her ne kadar kullanmıyor bile olsanız antika ürünlerin de belirli bir sürede temizlenmesi gerekecektir. Bizler Sancaktepe antik halı yıkama konusunda işini en iyi şekilde yapan kişilerden yardım almaktayız. Bu aşamada antika halıların yıkanması konusunda da sizlere profesyonel bir hizmet sunabiliyoruz. Sadece antika halılarda değil el dokuması kilimlerde de gerekli özeni göstermekteyiz. Özellikle de renk karışması sorununun yaşanmış olduğu kilimler için Sancaktepe kilim yıkama hizmeti sunmaktayız. İşimizi genel olarak usta çırak ilişkileri sayesinde geliştirdiğimiz için en iyi şekilde hizmet almak sizler için de kolay olacaktır.

Lekeli halılar

Öncelikle leke çıkarma işlemlerinde en zor olan halıya zarar vermeme evresidir. Çünkü pek çok leke gerçekten de inatçı olabiliyor. Bu aşamada yapılması gereken en önemli işlemlerden biri leke çıkartıcıları doğru seçmek olacak. Aynı zamanda Sancaktepe halı yıkama firması olarak doğru teknolojilerden de yararlanabiliyoruz. Bu nedenle bizim için Sancaktepe halı leke çıkarma oldukça sıradan bir iştir. Yani hem hızlı hem de ekonomik yöntemler ile halılarınızdaki tüm lekeleri çıkarabiliyoruz. Üstelik bu aşamada teknolojiden yararlanıyor hiçbir aşınmaya izin vermiyoruz. İsterseniz temizlik işini evinizde, isterseniz da fabrikamızda yapabiliyoruz. Yani Sancaktepe halı yıkama konusunda dilediğiniz yerde hizmet alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece aramak. Arayıp randevu alarak en değerli halılarınızı en iyi şekilde temizletme lüksünü elde etmiş oluyor, işinizi hemen halledebiliyorsunuz.