Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sarıyer halı tamiri

Sarıyer halı tamiri

İstanbul Sarıyer halı tamiri çalışmalarımızın sürdürüldüğü bayimiz, firmamızın en çok tamir talebi alan bayilerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Firmamızın Türkiye genelinde tanınmış bir marka olabilmesi amacıyla yapmış olduğumuz çalışmaların tamamında kaliteli sonuçlar ortaya çıkarabilmekteyiz. Her türlü halı için yapılacak olan bakımlar, firmamızda ki Sarıyer halı leke çıkarma işlemleriyle birlikte son derece önemlidir. Müşterilerimiz tarafından en sevilen ve manevi değerlerinin çok fazla olduğunu bildiğimiz halıları tamir etmiş bulunmaktayız. Bu durum halı temizleme ve tamirle ilgili tüm yeni yöntemlere göz atmamızı sağlamıştır.

Şirketimizin küresel anlamda değere sahip olabilmesi adına atılan adımlar, şirketteki tüm bakım ve onarım çalışmalarının kalitesinin ortaya koyulması sonucu sürdürülebilmektedir. Firmamızın kuruluşu 50 yılı geçmiştir. Bundan dolayı bu alanda tüm eski yöntemleri ve yeni yöntemleri takip eden köklü kuruluşlardan bir tanesi olarak; Sarıyer halı tamiri yapmaya devam etmekteyiz.

Sarıyer’ de halı tamiri uygulamaları

Günümüzde de yaptığımız birçok tamir uygulamasında sürekli olarak detaylara inmek zorunda kalmaktayız. Halıda dışarıda görünen deformasyonun çözümü gayet basit işlemlerle çözülebilmektedir. İstanbul Sarıyer halı yıkama bayimizde her halı için yıkama imkânı sağlayan makineler bulunmaktadır. Halıdaki gözle görünmeyen ve ufak çaplı olduğunu düşündüğümüz deformasyonlar, halının zamanla yıpranmasında en önemli rolü oynamaktadır. Müşterilerimizden teslim aldığımız halının deforme olan bölgesindeki iplikler, halı üzerine Sarıyer halı tamiri bayimizde ki çalışmanın kökten değişmesine neden olabilmektedir. Firmamızda ki çalışmalar genellikle sadece deforme olan bölgenin onarılmasıyla ilgili çalışmalara odaklanılmasını esas alınmaktadır. Yine de bu bölgedeki deformasyon eğer iplikleri incelterek sağlamlığı tehdit ediyor ise, halının geneline yönelik bir tamir çalışması gerçekleştirilebilmektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

İstanbul Sarıyer kilim yıkama çalışmalarının bayiimiz bünyesindeki birçok kimyasal tarafından yapıldığını söyleyebiliriz. Kilime bağlı olarak seçeceğimiz kimyasalların bazıları halılar için de kullanılmaktadır. Kullanılan bu kimyasalların herhangi bir yan etkisi veya halının yapısına zararı bulunmamaktadır. Bu yüzden her türlü yıkama işleminde en üst düzey kalitenin elde edilebilmesine olanak sağlamaktadır. Yıkama işleminin şampuanlı olarak gerçekleştirilmeyeceği halılarda genellikle daha detaylı tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sarıyer halı tamiri için, uygulamalarımızın ardışık olarak gerçekleştirilmesi, firmamızda ki çalışanların halıdaki onarılacak bölgeye daha kolay içerik oluşturmasını sağlamaktadır.

Tamir edilecek halının türü

Tamir edilecek olan halıdaki değişim, halının Sarıyer halı tamiri bayimize geldiği haliyle son hali kıyaslandığında anlaşılabilmektedir. Birçok müşterimizin bu karşılaşmayı yaptığı ve firmamız hakkında gayet olumlu düşüncelere sahip olduğu bilinmektedir. Halılarda oluşan deformasyonların giderilmesi adına yapılacak olan çalışmaların tamamı, 50 yıllık firma ömrü boyunca defalarca kez yapılmış olan işlemlerden oluşmaktadır. Sarıyer antik halı yıkama işlemlerinde, bölgede antik halısı bulunan bütün müşterilerimize son derece kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu nedenle, antik halının her bölgesinde detaylı olarak çalışmaktayız.