Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sarıyer halı yıkama

Halı yıkama işinde yer alan çok fazla firma olsa da biz farkımızı çoktan ortaya koymuş olan bir firmayız. Bu nedenle de müşterilerin ilk tercihi olmaktan gurur duymaktayız. Halı yıkama işinde her zaman teknolojiden yararlanırız ve ürünlerimizi de doğaldan yana tercih ederiz. Bu nedenle de halı aşınmaları, yıpranmalar hiçbir işimizde söz konusu olamaz. Sarıyer halı yıkama firmalarından biri olarak en değerli halılarınızı yıkar, işimizi en kısa süre içerisinde halleder, evinize teslim yaparız. Öncelikle aşınmalar ya da yıpranmaların müşterilerimizin en büyük korkulu rüyası olduğunun farkındayız. Özellikle de renk kaymalarının büyük bir problem olduğunu ve giderilmesi gerektiğini biliriz. Bu nedenle de Sarıyer halı tamiri konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama söz konusu ise halı tamiri de bununla birlikte verilmesi gereken bir hizmettir. Çünkü halılar her alanda bir bütündür ve hizmet de bütün bir şekilde verilmelidir. Hem Türkiye’de hem de dünya çapında hizmet veriyor oluşumuz bu misyonumuzdan ötürüdür. Sarıyer halı yıkama konusunda her zaman doğru aletleri ve malzemeleri kullanır, evden eve teslim prensibini kabul ederiz.

Antika halıların temizliği

Sadece sıradan halıları değil aynı zamanda antika halıları da temizlemekteyiz. Bu konuda hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz. Çünkü antika halı temizliğinde sorumluluk almak kolay bir iş değildir. Biz her bir işimizin sorumluluğunu alır, bu konuda müşterilerimize de her zaman güvence veririz. Bu nedenle de sık tercih edilen bir firma olmaktayız. Sarıyer halı yıkama firması olarak işimizi hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Halı yıkama işinde kullandığımız büyük bir fabrikamız var ve bu fabrika içerisinde de teknolojinin son ürünlerini barındırmaktayız. Eski yöntemler ile değil, çağın gerektiği ilerlemeleri kabul ederek temizlik yapmaktayız. Sarıyer antik halı yıkama işinde hem eksper kullanmakta hem de teknolojinin en hassas makinelerini tercih etmekteyiz.  Bu nedenle de Sarıyer halı yıkama firmaları arasında her zaman farkımızı belli etmekteyiz.

Leke çıkarma ve kilim yıkama

Öncelikle hem antika halılara hem de el dokuması kilimlere aynı özeni gösteriyoruz. İnsanların kilim yıkatırken çok dikkatli olması gerekiyor. Çünkü kilim yıkamalarında en büyük problem renk karışması oluyor. Oysaki biz bunun önlemini çok önceden alıyor ve sorunsuz bir şekilde kilimlerinizi yıkıyoruz. Üstelik Sarıyer kilim yıkama konusunda hızlı bir hizmet verdiğimizi de görebiliyorsunuz.

Her zaman leke çıkarma işlemleri zorludur. Çünkü leke çıkarırken hem halılara zarar verilir hem de renk kayması problemi ile karşılaşılır. Ama doğru ürünleri ve doğru teknolojiyi tercih ederseniz o zaman sorunsuz bir şekilde Sarıyer halı leke çıkarma işlemlerini yapabilirsiniz. Bizler bunun nasıl yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle de her türlü halı ve kilim işlemlerinizde sizlere Sarıyer halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz.