Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Şile halı yıkama

İlk olarak kaliteli bir firmadan hizmet almak her bir müşteri için önemli bir konudur. Çünkü halılar değerli ürünlerdir ve yıkama sırasında herhangi bir problem ile uğraşmak kolay olmayacaktır. Bu nedenle kaliteli bir halı yıkama firması arıyorsanız o zaman biz sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz.

Öncelikle 50 yıllık bir tecrübeye sahip olmamız sektörde diğer firmalardan çok daha önde olmamıza yardımcı oluyor. Şile halı yıkama konusunda her zaman teknolojiyi ve doğallığı bir araya getiriyor olmamız ve halılara zarar vermeden temizlememiz yardımcı oluyor. Halılar pek çok kişi için önemlidir. Mesela kimyasallara alerjisi olan kişilerin halılarının doğal ürünler ile yıkanması gerekmektedir. Bizler de bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Öncelikle halı yıkama hizmetinin yanında bir de tamir hizmeti sunmaktayız. Bu aşamada Şile halı tamiri yapan çok fazla firmanın olmadığını da bilmeniz gerekiyor. Halı tamirinde öncelikle aşınmaları ya da yıpranmaları geçiriyor, renk atmalarında da sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede halılarınızı ilk günkü gibi kullanmanız da mümkün oluyor.

Şile halı yıkama firmaları arasında yurtdışına açılması başarmış olan ender firmalardan biriyiz. Bu da ne kadar kaliteli bir hizmet sunduğumuzu göstermemiz için yeterli olmaktadır.

Antika halılara özen gösteriyoruz

Öncelikle antika halıların yıkaması oldukça zor ve riskli bir durumdur. Çünkü bu halıların hem maddi hem de manevi yönden değerleri fazladır. Bir halının antika olması demek en küçük hatada halının değerini kaybetmesi demektir. Bu nedenle de Şile halı yıkama firması ararken antika halıdan söz ettiğiniz zaman firma bulamazsınız. Ama biz, bu konuda en iyi hizmeti vermekteyiz. Antika halılara nasıl yaklaşmamız gerektiğini bilir, ona göre bir makine ve temizlik ürünü tercih ederiz. Bu sayede antika halılarınızı da temizletmiş olursunuz.

Şile antik halı yıkama işinde önceliğimiz bu konuda bilgili olan elemanlarımızı çalıştırmaktır. Çünkü biz usta çırak ilişkisine inanır, bu ilişkiye göre hizmet veririz. Bu da işimizi en iyi şekilde yapabilmemiz için bize kılavuz olur.

Leke çıkarmada ustayız

Öncelikle halı yıkama önemli bir iştir ama leke çıkarma çok daha fazla profesyonellik gerektirmektedir. İlk olarak el dokuması olan kilimlerin yıkanmasında da tüm detaylara hakim olmak gerekiyor. Mesela Şile kilim yıkama işlemlerini yaparken renk kaymasına neden olabilecek tüm durumların önüne geçmek gerekecektir. Bunun yanında eğer ki leke çıkarma söz konusu ise o zaman aşındırıcı maddelerden de uzak durmak gerekiyor. Şile halı yıkama konusunda her zaman gelişmiş bir teknolojiyi kullanıyoruz. Bu nedenle de aşınmaların önüne geçmemiz de çok kolay.

Söz konusu Şile halı leke çıkarma işlemi ise halının dokusuna göre bir makine seçtiğimizi bilmeniz gerek. Her malzeme, her makine, her halı yüzeyi için doğru hizmeti veremez.