Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sultanbeyli halı tamiri

Sultanbeyli halı tamiri

Sultanbeyli halı tamiri, işinde profesyonel olan çalışanlarımız tarafından yarım asırdır gerçekleştirilebilmektedir. Halıların tamir edilmesini sağlayan tüm malzemelerimiz, firmamızın halı hastanesi olabilmesine olanak sağlamaktadır. Binlerce halının bakım onarımını yapmış bir kuruluşuz. 50 yıllık geçmişimiz sayesinde her türlü halı üzerinde gayet kaliteli bir tamir sonucu ortaya çıkartabilmekteyiz.

Sultanbeyli halı yıkama hizmeti sağladığımız günden itibaren birçok farklı tamir talebi almaya başlamış bulunmaktayız. Halılarının yıkama işlemi esnasında boyasının akacağını düşünen müşterilerimize yıkama işlemi esnasındaki hassasiyetimizi belirtmekteyiz. Başka şirketlerin yapmış oldukları halı yıkama işlemlerinde ki yapılan ufak çaplı hatalar, müşterilerimizin halısındaki bazı kısımların boyasının akmasına neden olmaktadır. Sultanbeyli halı tamiri bayimiz, bu tür deformasyonlarla ilgili tüm detaylı tamir işlemini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Sultanbeyli’ de halı tamiri uygulamaları

Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden itibaren birçok yetersiz halı tamiri uygulamasıyla karşı karşıya kaldık. 50 yıldır piyasanın kullanmaya devam ettiği tamir uygulamaları, Sultanbeyli halı tamiri çalışmalarımızın çok gerisinde kalmış durumdadır. Şirketimiz en büyük hedefine ulaşabilmek ve geniş bir kullanım ağı sağlamak amacıyla içeriklerini sürekli olarak güncelleştirmektedir. Güncelleştirilen tamir uygulamaları sayesinde de halıların tamiri daha kaliteli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Sultanbeyli antik halı yıkama işlemleri, firmamız bünyesinde gerçekleştirilen en fazla önem arz eden işlemler arasında yer almaktadır. Yüzlerce yıllık halılara yapılacak olan işlem, çalışanlarımız tarafından uzun süren fakat son derece yüksek kaliteyle sonuçlanan bir yıkama işlemiyle tamamlanabilmektedir. Antika olarak nitelendirebileceğimiz tüm halıların bakımlarını firma olarak yapmaktayız. Bu tür halılara karşı aşırı tazyikli su ve kimyasal içeren maddeler kullanmamaya özen göstermektedir.

Halılarınızı nasıl tamir ediyoruz?

Müşterilerimizin halılarında kullandığımız tamir içeriklerinde sadece makine ve özel bileşenler kullanmaktayız. Sultanbeyli halı leke çıkarma işlemlerimizin tamamı, siz müşterilerimizin halılarındaki deformasyonları ortadan kaldırmaya yarayacak bileşenlerin toplanması sayesinde oluşmaktadır. Deforme olan kısımda oluşan değişime yönelik bir tamir tekniği kullanmaktayız. Boyanın kalkması durumunda farklı, çikolata dökülmesi durumunda farklı, küçük yanık oluşması durumunda daha farklı bir tamir tekniği bulunmaktadır. Hiçbir halı veya kilimi Sarıyer halı tamiri tamamen kalitenin arttırılmasına yönelik çalışmalar içermektedir. Bu çalışmalara çalışmalarımızın yaptığı analiz sonucunda karar verilmektedir.

Tamir edilecek halının türü

Şirketimizin tamir edeceği halılar bünyesine kattığınız halı, türüne ve boyutuna göre ayrılacak ve birçok halıdan farklı bir bakım sürecinden geçirilecektir. Sultanbeyli kilim yıkama ve kilim tamiri de halılardan bazı durumlarda daha farklı materyallerle temizlenebilmektedir. Kilimin yapısal durumuna bağlı olarak seçilecek malzemeler, asıl halinde sert olan bir kilimi yumuşatacak bileşenlerden oluşmamaktadır.

Sultanbeyli halı tamiri, 50 yıldan uzun süredir yapmaktayız. İlerleyen zamanlarda da son derece kaliteli bir şekilde yapmaya devam edeceğimiz bakım onarım işlemlerinden olacaktır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapacağımız tüm yıkama ve tamir işlemleri şirketimizin en yeni ve en kullanışlı malzemeleriyle gerçekleştirilecektir.