Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Sultanbeyli halı yıkama

50 yılı aşkın bir süredir sadece halı ve kilim yıkama hizmet veren bir firma olarak artık kendimizi kanıtlamış bulunuyoruz. Bu nedenle de artık pek çok kitle tarafından kabul ediliyoruz. Sadece Türkiye sınırları içerisinde değil aynı zamanda yurtdışında da hızlı bir şekilde hizmet sunabiliyoruz. Bu nedenle de Sultanbeyli halı yıkama işlemleri için her zaman tercih edilen bir firma oluyoruz.

Gerek işimize göstermiş olduğumuz saygı gerek ise müşteri memnuniyeti odaklı politikamız sayesinde 50 yılın vermiş olduğu ağırlığı taşıyabiliyoruz. Öncelikle halı yıkama işlemlerinin dışında Sultanbeyli halı tamiri konusunda da hizmet verebiliyoruz. Çünkü halı aşınmaları, yıpranmaları ya da renk kaymaları büyük bir problem ve müşterilerimiz bizlerden bu konuda yardım bekliyor. Bizler de teknoloji sayesinde bu konuda hizmet verebilecek bir kapasitede yer alıyoruz. Öncelikle renk kaymaları bizlerin uzmanlık alanıdır. Sultanbeyli halı yıkama konusunda olduğu kadar tamir konusunda da iddialı olduğumuzu söylemek mümkün olacaktır.

Antika halıların yıkanması

Öncelikle antika halılar diğer halılara göre çok daha değerlidir. Sahipleri için hem maddi hem de manevi güç anlamına gelmektedir. Dolayısı ile de bu halıların da bazı durumlarda yıkanması ve temizlenmesi gerekecektir. Öncelikle Sultanbeyli halı yıkama hizmeti verirken pek çok firma bu değerli halıların sorumluluğunu almak istemez. Çünkü herhangi bir sorun aşamasında müşterilere bir güvence sağlaması gerekecektir. Bizler her zaman bu güveni sağlıyor, müşterilerimizin de güvenini kazanıyoruz. Zaten 50 yıllık tecrübemiz sayesinde Sultanbeyli antik halı yıkama konusunda geniş bir bilgiye sahibiz. Firma içerisinde sonradan eğitimli kişileri çalıştırmak yerine usta çırak ilişkisi kuruyoruz. Bu sayede işi en başından beri doğru bir şekilde öğrenmek, sonrasında da yeni nesle öğretmek çok daha kolay oluyor.

İlk olarak Sultanbeyli halı yıkama konusunda hızlı davrandığımızı da bilmeniz gerek. Bizleri aramanız ve yıkama için randevu almanız yeterli olacaktır. Bu şekilde her zaman sizlerin evine gelecek ve halılarınızı alarak fabrikamıza götüreceğiz. Eğer ki evde yıkama talep ediyorsanız bunu da sağlayabiliyoruz.

Kilim ve halı lekeleri

Öncelikle temizlik işlemleri kadar leke çıkarma işlemleri de önemlidir. Bu nedenle de Sultanbeyli halı yıkama firması olarak lekeleri nasıl çıkaracağımızı çok iyi bir şekilde biliyoruz. İlk olarak leke çıkarma işlemlerinde aşınmalara asla izin vermiyoruz. Sultanbeyli kilim yıkama aşamasında renk karışmalarının meydana gelmemesi için sıcak-soğuk su dengesini iyi ayarlıyoruz. Bununla birlikte kullanmış olduğumuz ürünlere de dikkat ediyoruz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde işlem yapmış oluyoruz.

Sultanbeyli halı leke çıkarma konusunda da kaliteli bir hizmet sunabiliyoruz. Bazı firmalar leke çıkarmada başarılı ama halıların yıpranmasına çözüm bulamıyorlar. Bizler için leke çıkarmak ile aşınma probleminin önüne geçmek bir bütündür. Biz de her zaman bu bütünlüğü net bir şekilde korumaktayız.