Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Tarabya halı tamiri

Tarabya halı tamiri

Halılarımız çoğu zaman hijyeni unutulan ve önemsenmeyen ev eşyalarından olsa da aslında ailemizin sağlığını düşünmek için önemsememiz gereken yerlerdir. Tarabya halı tamiri ve halı temizliği alanında öncü olan firmamız size bu hizmetler için birinci derece kaliteye sahip hizmet verir.

Kilimcioğlu ailesi olarak; ayaklarınızın altında büyük değerler barındırdığınızı biliyor ve bu değerlere hitap etmek için son derece kaliteli işlere imza atmak istiyoruz. Her türlü Tarabya halı tamiri ve yıkama işlemleri yaptığımız için sizin isteklerinizi karşılayabildiğimizden eminiz. Öncelikle temelde yaptığımız hizmetler üçe ayrılıyor. Bunlar ilk olarak halı yıkama, halı tamiri ve leke çıkarma olarak listelenebilir. Ayrıca servis hizmetimiz ile de son derece hızlı olmayı amaç ediniyoruz. Hızlı bir şekilde adresinizden aldığımız halılarınız ile Tarabya halı yıkama ya da tadilatı işlemi gerçekleştirerek halılarınızı geri veriyoruz.

Halı tadilatı işlemi nasıl yapılıyor?

Halı tadilatı işlemi esnasında değinmemiz gereken üç kısım bulunuyor. Öncelikle halı tamir etmenin neden önemli olduğunu değinelim ve sonrasında da Tarabya halı tamiri işleminin inceliklerinden bahsedelim.

Birçok insan için farklı ve önemli anlamları olan halılar aynı zamanda antik değer de taşıyor. Kimisine ailesinden yadigâr kalan el dokuması olan halıları bazen yüzyıllar öncesine dayanabiliyor. Bu nedenle antik değeri olan halıların korunması ve temizliği de çok büyük bir titizlik ve hassasiyet ile yapılmalı. Böylesi bir durumda da başvurulacak yer Kilimcioğlu Tarabya halı tamiri firmasıdır. Alanımızda uzmanlarla çalıştığımız için halınızın antik değerinin farkında olarak bu tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Halıya yaklaşırken uzun bir inceleme evresinden geçildiği için halının orijinal hali nasıl korunabilir diye düşünülüyor. Bu nedenle de Tarabya antik halı yıkama ve tamiri işlerinde uzmanlar incelemenin önemli olduğunu vurguluyor. Halıya uygun ürünün belirlenmesinin son derece önem teşkil ettiğini söylüyor. Bu aşamadan sonra ise hasarlı olan ve tamir edilmesi gereken parçanın dokuma işlemi geliyor. Bu işlemde de Tarabya kilim yıkama ve tadilatı gibi küçük parçalı ya da büyük halılar için farklı malzemeler kullanılabiliyor. Ayrıca bu malzemeler ürünün kalitesine göre de değişiyor.

Halı yıkama işleminin incelikleri nelerdir?

Halınızı yıkarken öncelikle belli başlı ürünler kullandığımızı ve bunların organik olduğunu bilmeniz gerek. Çünkü biz sizin kadar cildinizi ve hassasiyetini düşünen bir firmayız. Tarabya halı tamiri ve yıkama işlemlerinde de son derece hassas davranarak tercihimizi doğal ürünlerden yana yapıyoruz. Bu doğal ürünler zaten sizin halınızı eskisinden bile daha iyi yaptığı için siz de bu hizmetimize son derece güveniyorsunuz.

Tarabya leke çıkarma işlemi için de aynı şekilde doğal ürünler ile teknolojiyi birleştiriyoruz. Sonuç olarak sorunsuz ve kaliteli bir hizmet veriyoruz diyebilmemiz mümkün.