Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Ümraniye halı yıkama

Bir müşterinin her zaman halı yıkama firması seçerken çok dikkatli olması gerekiyor. İlk olarak hizmet alacağınız firmanın gerçekten de referansının olup olmadığına bakmanız gerek. Çünkü güven veren bir firma bulmak hiç de kolay değil. Sizlere hizmet verecek olan firmanın mutlaka işinin sorumluluğunu alabiliyor olması gerek. Bu nedenle de pek çok firmayı daha en başında eleyebilirsiniz.

Bunun yanında sizler için ekonomik bir hizmet sunulmalıdır. Aynı zamanda işlem süresinin de çok fazla olmaması gerek. Ancak bu sayede kaliteli bir Ümraniye halı yıkama hizmeti almış olursunuz. Biz, 50 yıla varan tecrübemiz sayesinde tüm bu kriterlere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Aynı zamanda teknolojiden yararlanmakta, temizlik ürünlerimizi de doğaldan yana kullanmaktayız. Bu nedenle de her türlü işlem için uygun bir firmayız. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız müşterimiz var ve bu nedenle de referanslarımız sağlamdır.

Yıkamanın yanında bir de Ümraniye halı tamiri işlemini yapıyoruz. Çünkü halılar gerek kullanımdan gerek ise yanlış yıkamadan ötürü aşınabiliyor, yıpranabiliyor. Renk kaymaları da meydana gelebiliyor. Dolayısı ile de bu sorunları gidermekte de oldukça başarılı olduğumuzu söylemek gerekiyor. Ümraniye halı yıkama konusunda hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet sunabiliyoruz.

Antika halılarda özen

Öncelikle antika halılarınızı yıkatacaksanız o zaman yapmanız gereken en önemli şeylerden biri kaliteli bir firma seçmek. Çünkü antika halı yıkama normal bir halı yıkamaya benzemez. Öncelikle antika halıların değeri çok fazladır ve pek çok firma bu yükün altına girmekten kaçınır. Ümraniye halı yıkama söz konusu olduğunda antika halıları da başarı ile temizlemekteyiz. Çünkü ekibimizin bu konuda hem sertifikası hem de tecrübesi vardır. Bu nedenle de Ümraniye antik halı yıkama için seçim yapacaksanız bizler sizlere hizmet vermeye hazırız.

Öncelikle el dokuması özel kilimleri de yıkıyor, bakımlarını yapıyoruz. Bu sayede bizlerden tam bir hizmet almış oluyorsunuz. Ümraniye kilim yıkama sırasında renk kaymalarına ve de yıpranmalara her zaman dikkat ediyoruz.

Lekeli halılar

Eğer ki Ümraniye halı yıkama işlemlerini yaparken halılarınızdan lekelerin de çıkmasını istiyorsanız gerçekten de dikkatli bir seçim yapmak zorundasınız. Çünkü her zaman leke çıkarma işlemleri kötü sonuçlar ile de karşınıza çıkabiliyor. Aşınmaların ve yıpranmaların temel nedeni leke çıkarmalardır. Aynı zamanda hassas olan yüzeylerde renk karışması da meydana gelebiliyor. Bu nedenle her zaman Ümraniye halı leke çıkarma hizmeti alacaksanız o zaman işini en iyi şekilde yapan bir firmayı seçmelisiniz.

Biz 50 yıllık tecrübemiz sayesinde bu kilim ve halılardan nasıl leke çıkarılacağını çok iyi biliyoruz. Bu sayede hızlı bir şekilde hizmet verebiliyoruz. Ümraniye halı yıkama firmaları arasında her zaman farkımızı ortaya koyuyoruz çünkü biz tecrübeli bir ekibiz.