Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Üsküdar halı yıkama

Üsküdar halı yıkama için son derece güvenebileceğiniz bir yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Görünmeyen kir ve tozları sizin için en değerli olan halılarınızdan söküp atıyoruz. Bunu yaparken halınıza tek bir zarar vermeden ve oldukça özenli bir şekilde davranmaya da dikkat ediyoruz.

Halı yıkama oldukça ustalık isteyen bir iştir. Firma olarak, bunu hakkıyla yapmak için oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Halı tamiri ve halı yıkama işlemini hem de halı leke çıkarma gibi spesifik işleri sizler için yapıyoruz. Halı hastanesi adını verdiğimiz hizmet ile Kilimcioğlu Halı Yıkama olarak 1.derece kalitede hizmetler sunmaya da önem veriyoruz diyebiliriz.

Üsküdar halı yıkama olarak yaptığımız hizmeti yüzde yüz organik şampuanlar ve ürünler kullanarak yapıyor, sizi ve ailenizi de düşünüyoruz. Hiçbir toksin barındırmayan ürünlerimiz böylece çocuklarınızın bile rahatlıkla üzerinde dolanmasına ve oyun oynamasına imkân veriyor diyebiliriz. Üsküdar halı tamiri hizmetimiz ile de işinde oldukça tecrübeli ustalar tarafından Kilimcioğlu halı yıkama olarak halılarınızı tamir ediyoruz. Onların değerlerine değer katıyoruz. Üstelik bu tamirden sonra halılarınızı uzun yıllar boyunca kullanmanız da mümkün oluyor.

Kilimcioğlu halı tamirini nasıl yapıyor?

Üsküdar halı yıkama ve halı leke çıkarma işlemlerinin dışında halı tamiri de yapıyoruz. Kilimcioğlu ailesi olarak ayaklarınızın altına adeta yenilenmiş sanat eserleri seriyoruz. Üsküdar antik hali yıkama ve kilim yıkama işlemlerine geçmeden önce değineceğimiz tamir tadilat işlemlerinde ürünü detaylı bir şekilde incelediğimizi belirtelim. Antika ve el dokuması olan halılarınız öncelikle işin ustaları tarafından denetleniyor ve incelemesi yapılıyor.

Tamir departmanında çalışan uzman ekibimiz sizden aldığı bu halıları yıpranma oranına göre bir kategoriye sokuyor diyebiliriz. Ardından parçanın dokunması dediğimiz işleme geçiyoruz. Üsküdar kilim yıkama ve tadilat gibi işlemler için verdiğiniz halının mevcut dokuma türü belirlenerek yıpranan yerleri tekrar dokuyoruz. Tabii bu kısımda halının hangi ip ile dokunduğu da son derece önem taşıyor. Yani halı ipek ile mi yoksa yün ile mi dokundu bunlara bakılıyor ve Üsküdar halı yıkama ve tadilat işlemi başlatılıyor.

Antik halıların ve kilimlerin yıkanma işlemleri

Antik ürünler için yıkama işlemlerini anlatmak istersek öncelikle Kilimcioğlu olarak son derece hassas davrandığımızı bilmenizi isteriz. Çünkü sizin oldukça fazla değer verdiğinizi farkındayız. Antika halılarınız ve kilimleriniz Üsküdar halı leke çıkarma işlemi için bize getirdiğiniz zaman deneyimli ellere emanet ettiğinizi bilmenizi isteriz.

Özenli bir şekilde profesyonel gözler tarafından incelenen halılarınız ve kilimleriniz dokusuna uygun bir şekilde antika özelliği bozulmadan tamir edilmektedir. Bu durumda kullanıcılar da Üsküdar halı yıkama ve tadilat işlemlerinden son derece memnun kalmaktadır. Güler yüzlü ekibimiz tarafından da oldukça memnun bir şekilde hizmet verilip uğurlanmaktadır dememiz mümkün olacaktır.